Zdjęcie: Materiały prasowe

Wybierając okulary korekcyjne warto udać się do dobrego salonu optycznego, w którym specjaliści zbadają Twoją ostrość widzenia i dobiorą odpowiednie moce oraz dopasują szkła do Twoich indywidualnych potrzeb. Obsługa salonu na pewno doradzi Ci oprawę, ale warto zrobić rekonesans przed wizytą u optyka, by wiedzieć, co jest modne.

Zobacz przegląd trendów na bazie kolekcji popularnych marek RayBan i Vogue przygotowany przez specjalistów z salonu optycznego Okularium.

OKRĄGŁE

Okulary o kształcie okrągłym tzw. lenonki  inspirowane modą lat 60, to zdecydowany hit. Idealne dla kobiet, które lubią się wyróżniać i chętnie tworzą nowoczesne, zapadające w pamięć stylizacje. Oprawki tego typu są bardzo delikatne, dzięki czemu stanowią atrakcyjny dodatek i nie przytłaczają urody.

CZARNO-ZŁOTE KOTY

Okulary o „kocim” kształcie w bardzo modnym zestawieniu kolorystycznym czerni i złota, to idealne uzupełnienie stylu klasycznego i eleganckiego.

ŁĄCZENIA MATERIAŁÓW

Ciekawą tendencją jest łączenie w oprawie różnych materiałów np. metalu z tworzywem. Okulary dzięki takiemu połączeniu zyskują unikalny charakter i styl.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

PRZEZROCZYSTOŚCI

Modnym akcentem w oprawkach jest połączenie koloru z przezroczystymi elementami.

Tylko teraz w salonie optycznych Okularium otrzymasz 100 zł rabatu na oprawy marki RayBan i 50 zł na oprawy Vogue.

Sprawdź szczegóły promocji na okularium.pl/promocja_rayban_vogue

Do zobaczenia w Okularium

Salon Optyczny Okularium Galeria Tesco

Rzeszów, ul. Powstańców Warszawy 13

Tel. 17 857 10 96

Reklama