Reklama

Jakie macie oczekiwania wobec posłów i senatorów nowej kadencji? Swoje opinie będziecie mogli wyrazić w piątek (9 października) w Rzeszowie, gdzie na placu Farnym zaparkuje OnetBus, autobus wyborczy portalu Onet.pl.

– Uważamy, że wybory są nie dla polityków, ale dla wyborców. Właśnie dlatego w Onetobusie to obywatele przedstawiają swoje programy i hasła. Warto odwiedzić nas i wyrazić swoje zdanie dokładniej i pełniej, niż tylko poprzez głos oddany 25 października, tym bardziej, że istnieje bardzo realna szansa, że usłyszy i zobaczy nas cała Polska, w tym politycy. Każdy z nas ma wpływ na to, co będzie się działo w naszym kraju po wyborach – mówi Marzena Suchan z Onet.pl.

Rzeszów jest jednym z 30 miast na trasie Onetobusa, który podróżuje po całej Polsce w ramach akcji #wyboryikropka od 8 do 22 października br.

OnetBus w Rzeszowie stanie w piątek (9 października) na placu Farnym. Będzie można go odwiedzić od godz. 15:00 do 16:30. Mieszkańcy będą mogli wyrazić swoje opinie na temat wyborów, a także powiedzieć, w jakiej Polsce chcą żyć i jakie mają oczekiwania wobec posłów i senatorów nadchodzącej kadencji.

W Onetbusie dyżurować będą dziennikarze Onet.pl. Na odwiedzających czekać będzie dobra kawa. Chętni będą mogli także wyrazić opinie, jak mu się żyje w Polsce, co powinno się w niej zmienić i w czym w pierwszej kolejności powinni zająć się politycy nowej kadencji. Wszystkie wypowiedzi gości Onetobusu zostaną nagrane i opublikowane w serwisie wyborczym Onet.pl.

Nagrania z najbardziej popularnymi postulatami i opiniami Polaków z poszczególnych miast dziennikarze portalu będą prezentować politykom podczas debat i rozmów przedwyborczych.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama