Zdjęcie: Sebastian Stankiewicz / Rzeszów News

Miasto Rzeszów rozpoczęło przygotowania do tegorocznego Świątecznego Miasteczka, które stanie na rzeszowskim Rynku. Na razie szuka wystawców. 

Świąteczne domki, wzorem poprzednich lat, mają w tym roku stanąć 4 grudnia i będą do 31 grudnia. – Na odwiedzających Miasteczko będzie czekała cała moc atrakcji – zapowiada Estrada Rzeszowska, która w imieniu miasta koordynuje świąteczne wydarzenia. 

Szczegóły mają być znane już niebawem. Na pewno, oprócz domków, w których planowany jest handel rękodziełem, produktami regionalnymi i bożonarodzeniowym asortymentem, będzie wizyta Świętego Mikołaja i Wigilia Miejska. 

Obecnie trwa poszukiwanie wystawców Jarmarku Bożonarodzeniowego 2022. Robi to, na zlecenie miasta, firma Pro Aktyw. Zgłoszenia (wzór formularzu) należy przesyłać na adres: jarmarkrzeszow@gmail.com, do 15 listopada – do godz. 9:00 (regulamin dla wystawców)

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Pod tym samym adresem zainteresowani wystawcy mogą zadawać także pytania organizatorom rekrutacji. Można też dzwonić pod numer telefonu: 500 048 200. Miasto przewiduje, że na Rynku stanie 20 domków świątecznych.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama