I Podkarpackie Targi Motoryzacyjne Automotive 2017 w Jasionce [FOTO]

Porsche, Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Ford i Tesla – to marki samochodów, które można podziwiać na I Podkarpackich Targach Motoryzacyjnych Automotive 2107. W sobotę rozpoczęły się one w G2 Arena w podrzeszowskiej Jasionce.

 

Na dwóch kondygnacjach G2A prezentują się salony samochodowe, auto spa, sklepy motoryzacyjne i okołomotoryzacyjne, a także wystawa  „oldtimerów”, które na co dzień można oglądać w podwarszawskim Nadarzynie. Organizatorzy przygotowali także antresolę dla motocykli. Jego główną atrakcją jest Harley Davidson Street Road.

Podczas pierwszego dnia Automotive 2017 spragnieni emocji sportowych mieli okazję zobaczyć, jak wygląda zaplecze zespołu wyścigowego. Olimp Racing prezentuje swój serwis techniczny z autami Porsche 911 GT3 Cup, są pokazy serwisowania w pit stopie. Na Targach prezentują się także takie marki jak Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Ford.

W sobotę odbył się również Kongres Motoryzacyjny, na którym m.in. startupy prezentowały swoje autorskie pomysły i rozwiązania dla sektora motoryzacyjnego. Można było się również dowiedzieć, jak przygotować się do długiej podróży, albo opanować sztukę parkowania.

Targom towarzyszyła także wystawa fotografii motoryzacyjnej, przygotowana przez Ewę Karaś z Rzeszowskiej Sceny Motoryzacyjnej. W holu poziomu +1 w G2A Arena można było obejrzeć zdjęcia 16 fotografów z całego Podkarpacia, m.in. Tomasza Modrasa, fotoreportera Rzeszów News. W ich obiektywach znalazły się auta klasyczne, salonowe, drifting, tuning, reportaże event’owe, rajdy, czy wyścigi górskie. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Na poziomie -1 można było zobaczyć także strefę daFreakz zorganizowaną przez Lemonade Studio skupiającą ponad 20 nietuzinkowych samochodów tuningowych. Line up obejmował prezentacje aut, pokazy tańca Breaking Jam. Wszystko się działo w akompaniamencie żywej perkusji i muzyki serwowanej przez DJ-a, były także projekcje motoryzacyjnych produkcji video i wiele więcej.

Automotive 2017 trwało do niedzieli. Tego dnia odbyły się również pokazy jazdy sportowej i kontrolowanych poślizgów w sąsiednim obiekcie – Podkarpackim Parku Naukowo-Technologicznym Aeropolis.

Rzeszów News był patronem Automotive 2017.

(ram, ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama