Reklama

Rozpoczęła się rezerwacja biletów na pierwszy mecz półfinałowy PlusLigi, który odbędzie się w hali w rzeszowskiej hali Podpromie. Rywalem Asseco Resovii będzie Jastrzębski Węgiel.

Mecz prawdopodobnie zostanie rozegrany 8 marca. Dokładny termin i godzina będą znane już wkrótce. Rezerwacja biletów na mecz z Jastrzębskim Węgiel rozpoczęła się w niedzielę (1 marca) i zakończy się dzień przed meczem o godz. 18:00. Bilety w cenie 45 zł (normalny) i 35 zł (ulgowy).

Asseco Resovia poinformowała, że rezerwacji dokonać mogą posiadacze Kart Kibica. Bilety, które nie zostaną odebrane na Wyspie w Galerii Rzeszów w powyższym terminie trafią do sprzedaży w kasie biletowej w dniu meczu. Kasa czynna będzie na 3 godziny przed spotkaniem.

Odbiór zarezerwowanych biletów jest prowadzony na Wyspie Asseco Resovii od poniedziałku do soboty od godz. 10:00 do 18:00 i w niedzielę od 10:00 do 16:00.

– Prosimy kibiców o przynoszenie wydrukowanego potwierdzenia rezerwacji. Bilety po opłaceniu podczas rezerwacji można także wydrukować w domu bądź odebrać w kasie biletowej przed meczem – informuje rzeszowski klub.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: