W piątek (24 października) w filii Rzeszowskiego Domu Kultury „Słocina” odbędzie się IV edycja „Jazzowej Jesieni w Rzeszowie”.

Coroczny koncert jest okazją dla podkarpackich zespołów jazzowych do zaprezentowania swoich umiejętności muzycznych na żywo. Głównym celem cyklicznej imprezy jest popularyzacja muzyki jazzowej wśród rzeszowian.

Na scenie zaprezentuje się znakomicie znany rzeszowskiej publiczności OldRzech Jazz Band prowadzony przez Jerzego Dynię, którego repertuar wyróżnia obecność utworów polskich oraz piosenek o Rzeszowie w jazzowych aranżacjach.

Poza gospodarzami zagrają także zaproszeni na tę okazję wykonawcy z całego regionu. Przed widownią wystąpi rzeszowski zespół Nokaut ze Stanisławem Domarskim, Iwo Dixie Jazz Band działający przy Gminnym Ośrodku Kultury w Iwoniczu Zdroju oraz kwintet Agnieszki i Jacka Marcińczaków z Centrum Kulturalnego w Przemyślu.

Jazzowy wieczór, na który organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców Rzeszowa, rozpocznie się o godz. 19.00 w filii Rzeszowskiego Domu Kultury „Słocina” przy ul. Paderewskiego 154. Wstęp na koncert jest wolny.

eMKa

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama