Zdjęcie: Karolina Piotrowska / Materiały prasowe
Reklama

Po premierze debiutu płytowego „Głodny”, indie rockowy Sonbird rusza w drugą część trasy “Głodny Tour”. 14 listopada zespół zagra w Rzeszowie w klubie Vinyl.

W repertuarze koncertowym głównym trzonem będą piosenki z płyty „Głodny”, ale Sonbird zapowiadają też coś nowego. Aktualnie pracują nad nowymi utworami, którymi stopniowo będą chcieli dzielić się nimi z publicznością podczas nadchodzącej trasy.

Sonbird to czteroosobowa grupa, powstała w Żywcu w 2015 roku. Zespół tworzą: Dawid Mędrzak, Kamil Worek, Maciej Hubczak i Tomasz Kurowski. Sonbird zagrali koncerty m.in. z Myslovitz, Clock Machine, SALK. Wzięli również udział w konkursie Skoda Auto Muzyka dostając się do TOP5 Katarzyny Nosowskiej.

Koncert w Rzeszowie 14 listopada (czwartek) w klubie Vinyl (godz. 19:00) będzie pierwszym przystankiem zespołu podczas jesiennej trasy “Głodny Tour”. Bilety w cenie 30 zł dostępne w przedsprzedaży na mojbilet.eu. W dniu koncertu – 40 zł. Bilety można kupować też stacjonarnie w Kardamon Alkohole Świata (płatne tylko gotówką).

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: