Zdjęcie: KAS
Reklama

Trwają nabory do Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu. Praca czeka nie tylko na przejściach granicznych z Ukrainą, lecz także w Krośnie, Przemyślu, Dębicy i Rzeszowie.

– Aktualnie mamy 18 wolnych etatów. Istnieje jednak możliwość zwiększenia tej liczby – informuje mł. asp. Edyta Chabowska, rzecznik Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie.

Kandydaci na funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej powinni mieć polskie obywatelstwo, korzystać z pełni praw publicznych i nie być karani. – A poza tym cieszyć się nieposzlakowaną opinią i dobrym stanem zdrowia – dodaje Chabowska.

Kwalifikacje zawodowe wymagane od kandydatów do służby to wykształcenie średnie lub średnie branżowe. Mile widziane są wyższe wykształcenie ekonomiczne, prawnicze lub administracyjne.

Preferowane jest także wykształcenie średnie techniczne, np. mechaniczne, mechatroniczne i elektroniczne. Dodatkowo, prawo jazdy kat. B i C, ukończone kursy lub szkolenia z udzielania pierwszej pomocy, uprawnienia instruktora sportu czy instruktora strzelectwa.

Osoby zainteresowane pracą w Rzeszowie powinny złożyć dokumenty osobiście w kancelarii IAS w Rzeszowie (w godz. 7:30-15:30) lub pocztą (IAS w Rzeszowie, ul. Geodetów 1, 35-959 Rzeszów). Dokumenty powinny być w kopercie z dopiskiem „Postępowanie kwalifikacyjne do służby w Służbie Celno-Skarbowej nr 4/2020″.

Podania można składać do 31 sierpnia. 

(cm)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama
UDOSTĘPNIJ

NAPISZ KOMENTARZ: