Reklama

Długo wyczekiwany koncert – Joe Colombo feat Kasia Skoczek zagrają w Rzeszowie 25 kwietnia w klubie Jazz Room.

Joe Colombo to znany gitarzysta, kompozytor i performer urodzony i wychowany we włoskiej części Szwajcarii. Spędził wiele lat w Stanach Zjednoczonych i koncertował w całej Europie, północnej Ameryce i Kanadzie z amerykańskim bluesmanem Terrym Evansem. Joe ma na swoim koncie udziały w największych festiwalach w Szwajcarii, Włoszech, Polsce i Austrii.

Nowy muzyczny projekt Colombo, który narodził się w 2014 r., przedstawia dzisiejszej scenie muzycznej polską wokalistkę Kasię Skoczek. Młody głos wnosi do projektu wpływy ze współczesnych głosów R’n’B i blues-soul. Akustyczny duet ma ewidentne połączenia z nowym fenomenem Tedeschi Trucks Band, ale inspiracje czerpie także od historycznych postaci, takich jak Bob Dylan, Etta James czy Bessie Smith.

Joe Colombo i jego gitara slide oraz głos Kasi Skoczek podróżują drogą amerykańskiego bluesa i muzyki roots w nowy oryginalny sposób, w którym energia i wirtuozeria unikalnej slide gitary wraz z niespodziewanym zaskakującym wokalem osiągają razem perfekcyjną harmonię.

Koncert odbędzie się 25 kwietnia (sobota). Bilety w cenie 15 zł (przedsprzedaż) i 25 zł (w dniu koncertu). Bilety dostępne w klubie, który mieści się na pierwszym piętrze w hotelu Grand przy ul. Kościuszki 9. Rezerwacje pod numerem telefonem: 506 484 362.

Koncert rozpocznie się o godz. 20:00.

redakcja@rzeszow-news.pl

 

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: