Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama
Zmiana daty koncertu Justyny Steczkowskiej w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie w ramach trasy promującej jej najnowszą płytę „Maria Magdalena”. Koncert planowany na 2 października przełożono na 28 października 

O zmianie daty koncertu Justyna Steczkowska we wtorek (1 października) poinformowała w swoich mediach społecznościowych. Wokalistka napisała, że przyczyną są względy techniczne. 
 
„WSZYSTKIE BILETY zachowują swoją ważność! Raz jeszcze przepraszam i mam nadzieję do zobaczenia” – poinformowała Steczkowska. 
 
Godzina koncertu nie zmienia się – 20:00. 
 
Podczas przełożonego na 28 października koncertu rzeszowska publiczność będzie miała okazję usłyszeć na żywo muzykę z najnowszej płyty Justyny Steczkowskiej pt. „Maria Magdalena”. Na scenie Steczkowskiej będzie towarzyszyć Polska Orkiestra Muzyki Filmowej oraz DJ Jakub „Rene” Kosik .
 
Producentem „Marii Magdaleny”, której premiera odbyła się 22 lutego br. jest  Daniel Heath, pracujący w Los Angeles i odpowiedzialny za największe sukcesy Lany Del Ray. 
 
Na płycie „Maria Magdalena” jest 12 kompozycji Justyny Steczkowskiej i Jakuba Rene Kosika, które są rzadko spotykanym połączeniem muzyki klubowej z wielką orkiestrą smyczkową. To przepiękna, pełna magii muzyczna podróż.
 
– „Maria Magdalena” to opowieść o wędrówce duszy, zaklęta w smyczkowych brzmieniach, do której zaprosiłam Polską Orkiestrę Muzyki Filmowej. Tworzenie dźwięków dla tak dużej orkiestry na moich własnych skrzypcach sprawiło mi ogrom radości i przypomniało o muzycznych korzeniach – mówi Justyna Steczkowska.
 
– Cieszę się, że udało mi się spotkać na swojej muzycznej drodze z Danielem Heathem. Podziwiałam od dawna jego muzyczny talent i niecodzienną wrażliwość, więc kiedy zadzwonił i powiedział, że płyta „Maria Magdalena” go zaczarowała i ma w sobie ogromny potencjał oraz zaprosił mnie do swojego studia w Los Angeles, byłam szczęśliwa i dumna. To dla mnie duże wyzwanie i nowy krok na mojej muzycznej drodze – twierdzi artystka.
 
Bilety w cenie 99 zł, 129 zł, 159 zł można kupić na stronie www.royalconcert.pl. 
 
Mieliśmy dla Was także pięć podwójnych zaproszeń na koncert. Aby je zdobyć, wystarczyło odpowiedzieć na nasze pytanie: na jakiej płycie Justyna Steczkowska śpiewała piosenki w języku hebrajskim i aramejskim? 
 
Na prawidłowe odpowiedzi czekaliśmy do niedzieli (29 września), do godz. 18:00. Prawidłowa odpowiedź to: „Alkimja”. Zaproszenia otrzymują: Joanna Serafin, Anna Kowalska, Jakub Kocz, Przemysław Nowak, Katarzyna Bąk. 
 
(jg)
 
redakcja@rzeszow-news.pl 
 
 
 
Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: