Zdjęcie: Materiały prywatne
Reklama

Ma 13 lat, jest rzeszowianką i uwielbia freestyle slalom na rolkach. Mowa o Justynie Tęczar, którą nominowano w plebiscycie Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich w kategorii “Objawienie roku 2019”. 

Nastolatka uprawia slalom na rolkach w Slalom Academy, pod okiem instruktorów Klaudii Hartmanis oraz Michała Sulinowskiego. Mijający rok 2019 był dla niej wyjątkowy, bo Justyna “wyjeździła” wiele sukcesów, zarówno na zawodach zagranicznych, jak i krajowych.  

– Podczas tegorocznych Mistrzostw Polski Justyna trzykrotnie stawała na podium zdobywając jeden złoty i dwa srebrne medale – mówi Barbara Tęczar, mama Justyny.

– Osiągnięcia Justyny skłaniają do stwierdzenia, że jest to najwszechstronniej uzdolniona zawodniczka tej dyscypliny – twierdzi Polski Związek Sportów Wrotkarskich

Głosowanie na facebookowej stronie PZSW trwa do niedzieli (29 grudnia) do godz. 12:00. Justyna Tęczar jest w gronie pięciu osób nominowanych do “Odkrycia roku 2019”. Plebiscyt wygra osoba, której zdjęcie zdobędzie najwięcej “lajków”. Link do zdjęcia Justyny znajdziecie TUTAJ

– Prosimy bardzo o głosy dla tej zdolnej i dobrze rokującej rzeszowianki – apeluje Barbara Tęczar.

Zdjęcie: Materiały prywatne

 

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl 

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: