Trzy kluby, jeden bilet i świetna zabawa – tak będzie można się „rozgrzać” przed 23. Rzeszowskimi Juwenaliami. Bilet będzie uprawniał do juwenaliowych zniżek.

Wszystko obudziło się do życia, w tym i studenci, którzy już dawno zapomnieli o trudach sesji zimowej. Nim zaczną swoje kolejne zmagania z nauką czeka ich największe studenckie święto – juwenalia.

Studenci Politechniki Rzeszowskiej, Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania, Wyższej Szkoły Inżynieryjno-Ekonomicznej oraz Wyższej Szkoła Prawa i Administracji będą się bawić na koncertach w dniach 5-7 maja. Więcej o programie 23. Rzeszowskich Juwenaliów pisaliśmy TUTAJ.

Studenci czeka istny maraton imprezowy. Każdy szanujący się sportowiec wie, że przed treningiem należy się zawsze porządnie rozgrzać, aby nie nabawić się kontuzji.

O imprezową „rozgrzewkę” przed juwenaliami zadbali również organizatorzy Akademickiego Melanżu. Trzy kluby, jeden bilet i świetna zabawa – tak będzie można się przygotować do majowego maratonu w stolicy Podkarpacia.

Studenci w ramach  „klubowej rozgrzewki” będą mogli bawić się w trzech rzeszowskich klubach: Pewex (ul. Rynek 18), Grand (ul. Kościuszki 9) oraz Czarny Kot (ul. Mickiewicza 4). Każdy imprezowicz znajdzie coś dla siebie, ponieważ na parkietach będzie można rozgrzać się rytmach disco polo, house, dance oraz disco.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

„Klubowa rozgrzewka” będzie też zdecydowanie w studenckiej cenie, ponieważ 1 bilet na 3 imprezy kosztuje tylko 8 zł. A można go kupić w akademikach Politechniki Rzeszowskiej (Ikar 1011, Arkus p. 212, Alchemik p. 108, Pingwin p. 102), biurze Samorządu Studenckiego – akademik Promień p. 23, biurze Samorządu Studenckiego WSIiZ, p. RA52, biurze Samorządu Studenckiego WSPiA, bud. A, p. 2.02 (tel. 883 186 963), WSIE, pod numerem telefonu: 780 040 695 oraz w klubie Pewex.

Bilet będzie uprawniał do juwenaliowych zniżek. Nocna imprezowa rozgrzewka zacznie się o godz. 21:00 w czwartek (14 kwietnia).

Rzeszów News jest patronem 23. Rzeszowskich Juwenaliów.

JOANNA GOŚCIŃSKA

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama