W niedzielę, 23 grudnia, w Rzeszowskich Piwnicach odbędzie się giełda, w ramach której można będzie kupić, wymienić bądź sprzedać winyle, kasety oraz płyty CD. To prawdziwa okazja zarówno dla kolekcjonerów, jak i laików.
Organizatorzy zapewniają szeroki wybór muzyki, każdy znajdzie coś dla siebie.
Giełda Winyli i Płyt CD
Już dziś w Rzeszowskich Piwnicach odbędzie się kolejna, już 6. edycja Giełdy Winyli i Płyt CD. W trakcie wydarzenia można będzie kupić, wymienić lub sprzedać płyty winylowe, płyty CD oraz kasety magnetofonowe. Wydarzenie po raz kolejny organizowane jest przez sklep muzyczny Janus Vinyl Records.
– To świetna okazja, by kupić, sprzedać lub wymienić płyty – od kolekcjonerskich rarytasów po budżetowe egzemplarze już od kilkunastu złotych – zachęca do udziału organizator.
Ponadto, jest to dobry moment, by zacząć kupować prezenty na zbliżające się wielkimi krokami święta.
Muzyka dla każdego
Jak zapewnia organizator, na miejscu będzie szeroki wybór muzyki dla każdego, od płytowych laików po winylowych kolekcjonerów. Co ważne, niektóre pozycje dostępne będą zaledwie od kilku złotych.
Z drugiej strony, podczas wydarzenia będzie także możliwość sprzedania nieużywanych płyt, które zalegają na domowych pułkach.
– Jeśli masz winyle, płyty CD lub kasety, których już nie słuchasz, przynieś je – chętnie je zobaczymy i znajdziemy im nowy dom – czytamy na stronie internetowej Rzeszowskich Piwnic.
Gdzie i kiedy?
6 Giełda Winyli i Płyt CD odbędzie się już dziś, w niedzielę, 23 listopada w Rzeszowskich Piwnicach (ul. Rynek 26). Rozpocznie się ona o godz. 12:00 i będzie trwać do 16:00.
Co ważne, wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

(oprac. MK)
Czytaj więcej:
Trzy statuetki dla Podkarpacia na Camerimage. „Drugi Dom” wygrał i porwał publiczność
Czytasz Rzeszów News? Twoje wsparcie pozwoli nam działać sprawniej.





![Pożar budynku mieszkalnego na Podkarpaciu. Kolejnego dnia ogień pojawił się znowu [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/01/pozar-posada-jasliska-osp-tylawa-218x150.jpg)
![Ogień strawił halę producenta mebli dziecięcych cenionych przez celebrytów. Hala przed i po pożarze [ZDJĘCIA] pożar bellamy](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/01/pozar-zagorz-20-218x150.jpg)
![Wielki pożar hali produkcyjnej na Podkarpaciu. Dach runął w ogniu [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/01/pozar-zagorz-osp-bukowsko-3-218x150.jpg)

![Walka z zimą w Rzeszowie trwa. Nad głowami czai się śmiertelne zagrożenie [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/01/snieg-lod-sople-dach-218x150.jpg)










![Rzeszowski talent błysnął na Rajdzie Barbórka. Adrian Rzeźnik piąty w kultowych zmaganiach [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2025/12/rajd-barborka-adrian-rzeznik-materialy-prasowe5-218x150.jpg)













![Zamek w Łańcucie otwiera sezon. Możecie już podziwiać turystyczną perełkę Podkarpacia [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/01/zamek-lancut-zima1-218x150.jpg)





![Spotkanie z „królem puszczy”. Zachwyt internautów i ważne ostrzeżenie leśników [FILM] żubr bieszczady Nadleśnictwo Baligród](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/01/zubr-duzy-film-01-218x150.png)






