Zdjęcie: Olga Głowacka
Reklama

– A więc czas na moje „wyjście z szafy” poprzez prezentacje autorskiej wystawy – twierdzi Olga Głowacka, której prace będziemy mogli zobaczyć już dziś (25 sierpnia) w rzeszowskiej Galerii Nierzeczywista.

Miłośnicy sztuki, piękna ludzkiego ciała o godz. 18:00 powinni zajrzeć do Galerii Nierzeczywista (ul. Matejki 10). To właśnie tam Olga Głowacka dokona swój „Coming out” podczas wernisażu.

– Jako, że nagość od wieków fascynuje artystów, zarówno malarzy, jak i fotografów to właśnie ona stała się tematem moje wystawy. Fotografia aktów, to nie tylko zdjęcia erotyczne, to przede wszystkim dowód na to, że ludzkie ciało jest wspaniałym tworzywem artystycznym – wyjaśnia Olga Głowacka.

– A więc czas na moje „wyjście z szafy” poprzez prezentacje autorskiej wystawy – dodaje.

Zdjęcie: Olga Głowacka
Zdjęcie: Olga Głowacka

Olga Głowacka urodziła się 1984 roku w Kole, które jest jej miastem rodzinnym. Na co dzień zajmuje się grafiką i fotografią. W zakresie fotografii artystka jest przedstawicielem trzeciego pokolenia rodziny zajmującej się fotografią i prowadzącą w Kole Zakład Fotograficzny.

Specjalizacje fotograficzne Olgi Głowackiej to głównie portret, fotografia komercyjna, reportaż. – Pasję nieustannie pogłębiam poprzez realizację nowych wyzwań – twierdzi artystka.

Fotografka wcześniej swoje prace prezentowała na wystawach grupowych m.in. „Obrazki z przedmieścia”, „Koło Nocą”, „Ślad odosobnienia”, jak również Portrety – Dzień Sztuki Kolskiej. Fotografuje zarówno aparatem cyfrowym, analogiem, czasem nawet telefonem komórkowym.

Wstęp na wernisaż jest bezpłatny.

Zdjęcie: Olga Głowacka
Zdjęcie: Olga Głowacka

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: