Zdjęcie: materiały organizatorów

„Za długo panowie byli grzeczni” – to tytuł najnowszego programu Kabaretu Moralnego Niepokoju. W Rzeszowie 12 marca w Filharmonii Podkarpackiej.

Kabaret Moralnego Niepokoju to jeden z najbardziej popularnych polskich kabaretów. Jego liderem jest Robert Górski, twórca także miniserialu politycznego „Ucho Prezesa”.

Od stycznia do marca br. KMN wystąpi w jedenastu polskich miastach z najnowszym programem „Za długo panowie byli grzeczni”. Trwa on około dwóch godzin i przez właśnie tyle czasu można zapomnieć, że jest coś takiego jak jakaś pandemia. 

– Jest za to ciepły, błyskotliwy i inteligentny humor, którym Kabaret Moralnego Niepokoju zawsze komentuje życie – zapowiada agencja Adria Art, organizator „niepokojącej” trasy. 

Są rodzice, od których nie chce się wyprowadzić dorosłe dziecko. Córka, która sprawia kłopoty ojcu. Ojciec, który zadręcza córkę. Mąż, który próbuje wyegzekwować od żony małżeńskie obowiązki. Małżeństwo, które ciągle nawzajem się poprawia – i syn, który zastanawia się nad swoją płcią i nad tym, jak właściwie powinno się go nazywać.

– Jest cała galeria postaci, która ma dosyć przypisanych przez konwenanse życiowych ról i która postanawia z nimi zerwać. Bo jak długo można się dostosowywać do tego, co chcą w nas widzieć inni? Za długo panowie byli grzeczni – tak Adria Art opisuje program KMN.

Kabaret Moralnego Niepokoju wystąpi w Rzeszowie 12 marca w Filharmonii Podkarpackiej o godz. 16:00 i 19:00. Bilety w cenie 80, 100, 130 i 150 zł do kupienia na adria-art.pl.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama