Zdjęcie: Kamil Pudełko / Rzeszów News

Rewelacyjny zespół electro-popowy KAMP! 22 lutego br. zagra w Rzeszowie. Bilety są już w sprzedaży. 

KAMP! ogłosił drugą część „Don’t Clap Hands Tour”, który odbędzie się w lutym, marcu i kwietniu w jedenastu polskich miastach, gdzie zespół będzie promował swój trzeci album „DARE”, wydany w ubiegłym roku. 

KAMP! pojawi się w miejscach, gdzie „DARE” na żywo jeszcze nie miał okazji zabrzmieć. To album, który całkowicie zmienił występy chłopaków, o czym warto przekonać się na własne oczy i uszy. Rzeszów jest pierwszym miastem, w którym KAMP! rozpocznie II część trasy.  

Koncert w stolicy Podkarpacia odbędzie się 22 lutego br. w klubie Vinyl o 20:00. Bilety już w sprzedaży na stronie www.kampmusik.com. Ceny zaczynają się od 40 zł. 

KAMP! to istniejące od 2007 roku wyjątkowe polskie trio, łączące popową elektronikę z klubowym brzmieniem. Specjalizuje się w brzmieniach stylizowanych na lata 80. KAMP! pojawiał się na licznych imprezach krajowych jak Open’er oraz zagranicznych festiwalach m.in. SXSW w Austin (USA), The Great Escape w Brighton (UK).

KAMP! w czerwcu 2018 roku wystąpił w Rzeszowie podczas Festiwalu Przestrzeni Miejskiej. Zdjęcia z tamtego koncertu możecie zobaczyć TUTAJ.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama