Kampania Bezpieczny Maluch ponownie gości w Rzeszowie. Bezpłatne warsztaty dla kobiet w ciąży i rodziców małych dzieci odbędą się 21 kwietnia.  

Tematyka spotkania jest niezmienna, to bezpieczeństwo maluszków w różnych aspektach życia. Ratownik medyczny, instruktor Kampanii będzie prowadził warsztat z pierwszej pomocy przedmedycznej oraz instruktaż jak bezpiecznie przewozić niemowlę i starsze dziecko w samochodzie.

Organizatorzy Kampanii nie zapominają też o ciężarnych, które dowiedzą się, jak bezpiecznie podróżować w ciąży samochodem, a ich partnerzy zdobędą wiedzę pozwalającą udzielić pierwszej pomocy ich ciężarnej partnerce. Każda mama uczestnicząca w warsztatach otrzyma podręcznik Bezpiecznego Malucha, w którym znajdzie schematy postępowania w przypadku nieszczęśliwych zdarzeń.

Partnerzy Kampanii przygotowali dla każdego uczestnika upominki związane z bezpiecznym macierzyństwem, dodatkowo na koniec każdego spotkania odbędzie się losowanie atrakcyjnych nagród.

Spotkanie w Rzeszowie odbędzie się w Hotelu Prezydenckim przy ul. Podwisłocze 48. Wstęp bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Przyszli rodzice, którzy chcą zdobyć wiedzę przekazywaną przez doświadczonych instruktorów powinni zarejestrować się poprzez stronę internetową bezpiecznymaluch.pl.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama