Galeria Rzeszów rozpoczęła nietypową kampanię reklamową, pt. „Miss kochają zakupy w sercu miasta”. Jej twarzami zostały trzy utytułowane mieszkanki regionu, które w codziennym życiu łączą zawodowy sukces z charyzmą i urodą.
Kampania reklamowa wykorzystuje nowy trend w działaniach promocyjnych, tj. odwoływanie się do wizerunku osób, w tym przypadku podkarpackich miss, które są rozpoznawalne w danym regionie i odniosły znaczący sukces.
Billboardy, reklamy podświetlane, plakaty i bannery, będące nośnikami tej kampanii, widoczne są w całym Rzeszowie.
Ambasadorki Podkarpacia
Nowoczesna kampania łączy świat mody i konkursów piękności z codziennym życiem. Jej celem jest inspirowanie mieszkanek Podkarpacia niepodrabialną pozytywną energią, którą przynoszą ze sobą młode kobiety sukcesu – ambasadorki Galerii Rzeszów.
– Ambasadorki kampanii emanują energią, której wszyscy potrzebujemy w codziennym życiu, inspirują swoimi osiągnięciami, ale także urodą i gracją – mówi Robert Podkulski, dyrektor marketingu Galerii Rzeszów. – Dodam, że każda z ambasadorek tej kampanii została doceniona w ogólnopolskich konkursach piękności.

Natalia Barańska – mistrzyni sceny i przedsiębiorczości
Natalia Barańska to laureatka 21 tytułów w konkursach piękności, w tym Miss Podkarpacia 2017 czy Miss Earth Poland Inter 2019. Jest czterokrotną zwyciężczynią ogólnopolskich konkursów tanecznych, reżyserką planów zdjęciowych i właścicielką dwóch marek biznesowych. Od lat prowadzi szkolenia marketingowe i angażuje się w działania charytatywne.
Martyna Chorzępa – kreatorka mody i stylu
Martyna Chorzępa rozpoczęła karierę w modelingu w wieku 10 lat. Występowała na wybiegach podczas Fashion Week w Mediolanie, Paryżu i Berlinie. Jest finalistką wielu konkursów piękności, stylistką i content creatorką. Od 2022 roku jest także właścicielką marki odzieżowej. Jej projekty trafiają na łamy prestiżowych magazynów modowych.
Gabriela Rogala – piękno w służbie innym
Gabriela Rogala łączy pracę pielęgniarki z działalnością w Ochotniczej Straży Pożarnej. Jest laureatką tytułu 2 Vice Miss Małopolski 2021, finalistką Miss Polski 2023 i Miss Polonia 2025. Jak sama mówi, największym sukcesem jest dla niej wierność swoim wartościom i wytrwałość w realizacji marzeń – zarówno w pracy zawodowej, jak i w działaniach ratowniczych.

(oprac. rom)
Czytaj więcej:
Prezydent na Podkarpaciu. Podpisał projekt ustawy o zerowym PIT i zapowiedział kolejne

![16-latek przekroczył prędkość jadąc hulajnogą przez Rzeszów. To był dopiero początek [WIDEO]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/07/hulajnoga-predkosc-rzeszow2-218x150.jpg)



![Gwałtowna nawałnica. Zerwany dach, ewakuacja i burza… w komentarzach mieszkańców [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/07/stalowa-wola-skutki-nawalnicy-01-1-218x150.jpeg)
![Piekło w zakładzie przetwórstwa drewna. Całonocna bitwa strażaków z żywiołem [ZDJĘCIA] dankros pożar zaklików](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/06/niedziela-zaklikow-05-218x150.jpeg)
![Ogień, dym i dramatyczna ewakuacja. 51-latek chciał wrócić do płonącego mieszkania [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/06/pozar-tarnobrzeg2-218x150.jpg)
![Potężny pożar zakładu drzewnego znanej firmy Dankros. Kłęby dymu widać z wielu kilometrów [WIDEO] zaklików dankros pożar](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/06/dankros-w-trakcie-pozaru-01-218x150.png)






![Biedronka uruchamia gigantyczne centrum pod Rzeszowem. Setki nowych miejsc pracy [ZDJĘCIA, WIDEO]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/07/biedronka-press-sokolow-malopolski0-218x150.jpg)





![Samochody w Rzeszowie pod lupą policji. Kierowcy stracili dokumenty za nadmierną emisję spalin [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/06/kontrole-spalin-rzeszow3-218x150.jpg)










![Setki milionów na szkoły podstawowe w Rzeszowie. Tak zmieniły się miejskie placówki [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/06/szkoly-podstawowe-rzeszow-7-218x150.jpg)
![Ruiny Zamku Sobień znów zachwycają. Historyczna perła Bieszczadów otwarta po renowacji [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/06/zamek-sobien-otwarcie-218x150.jpg)

![Dwa kolejne kąpieliska otwarte na Podkarpaciu. Jedno z nich to absolutna nowość [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/06/kapielisko-gniewczyna-lancucka0-218x150.jpg)
![Muzeum Podkarpackie po remoncie za 21 mln zł. To prawdziwa turystyczna perełka [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/06/muzeum-podkarpackie-krosno-25-218x150.jpg)





![Milionowa inwestycja na lotnisku w Jasionce nabiera tempa. Celem zwiększenie bezpieczeństwa [WIZUZALIZACJE]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/07/lotnisk-jasionka-inwestycja-218x150.jpg)


![16-latek przekroczył prędkość jadąc hulajnogą przez Rzeszów. To był dopiero początek [WIDEO]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/07/hulajnoga-predkosc-rzeszow2-100x70.jpg)

![Biedronka uruchamia gigantyczne centrum pod Rzeszowem. Setki nowych miejsc pracy [ZDJĘCIA, WIDEO]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/07/biedronka-press-sokolow-malopolski0-324x235.jpg)