Zdjęcie: Policja.pl
Reklama

42-letnia kobieta trafiła do szpitala po tym, jak we wtorek przed południem na Moście Zamkowym w Rzeszowie doszło do zderzenia czterech samochodów. 

Wypadek wydarzył się po godz. 10:00. Z dotychczasowych ustaleń policji wynika, że 30-letnia mieszkanka powiatu dębickiego, która kierowała hondą, jechała prawym pasem w kierunku placu Śreniawitów.

– Nie zachowała bezpiecznej odległości i najechała na tył peugeota, którym kierowała 42-latka z Rzeszowa. Następnie peugeot uderzył w skodę kierowaną przez 40-letniego mieszkańca Rzeszowa. Siła uderzenia spowodowała, że skoda uderzyła jeszcze w forda, którym kierowała 56-letnia kobieta, także z Rzeszowa – mówi Ewelina Wrona z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. 

W wypadku ranna została jedna osoba – kierująca peugeotem, którą przewieziono do szpitala na badania. Policjanci ustalili, że wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Nie ma już utrudnień w ruchu na Moście Zamkowym. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

3 KOMENTARZE

  1. No i znowu proste pytanie kto tej pierwszej Pani dał kwity do kierowania pojazdem to nie furmanka tylko konie mechaniczne no jak ją uczyli o odległościach pomiędzy pojazdami o czym dumała dla czego nie była skoncentrowana czy miała problem z pedałami -czy może brak koordynacji : oczy/ łepetyna/ ręce/nogi –
    Dlatego dla relaksu i ochłonięcia przez dwa tygodnie zakaz jazdy a do ręki wałek i jazda po stolnicy : O !

Comments are closed.