Zdjęcie: Materiały prasowe

Przejmujący, liryczny głos i nastrojowe melodie człowieka orkiestry – to muzyczna siła duetu Karolina Bzdyra & Krzysztof Demidowski. 2 kwietnia wystąpią w klubie IQ Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. 

Karolina Bzdyra studiuje dietetykę w WSIiZ. Jest laureatką wielu konkursów wokalnych, artystką poszukującą a zarazem odważnie kroczącą własną, świadomą ścieżką muzyczną. Od roku w tej niezwykle miłej dla ucha i poruszającej przesłaniem tekstów wędrówce przez mikroświat poetyckich słów i nut, towarzyszy jej Krzysztof – multiinstrumentalista.

Krzysztof Demidowski studiuje mechatronikę na Politechnice Rzeszowskiej, grywał w zespołach rockowych i dzięki rozmaitym doświadczeniom muzycznym znakomicie odnajduje się w różnych brzmieniach nie unikając w swoich kompozycjach przenikania się estetyk. Dzięki umiejętności gry na wielu instrumentach i zastosowaniu loopera, w pojedynkę wypełnia scenę dźwiękami, które w połączeniu z głosem Karoliny tworzą bardzo ciekawą propozycję muzyczną.

Duet bezapelacyjnie wygrał ostatnią edycję międzynarodowego konkursu „WSIiZ ma Talent” organizowanego przez WSIiZ w Rzeszowie, jego nagranie gościło na Podkarpackiej Liście Przebojów Polskiego Radia Rzeszów a obecnie szykuje się do udziału w kilku festiwalach.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

2 kwietnia (we wtorek) Karolina i Krzysztof wystąpią w klubie IQ (Sucharskiego 2) ze swoimi autorskimi piosenkami z Krainy Łagodności. Dla miłośników nowoczesnej piosenki autorskiej będzie to prawdziwa muzyczna uczta. W koncercie wystąpią także goście – finaliści WSIiZ ma Talent. Koncert rozpocznie się o 19:00. Wstęp wolny.

Zdjęcie: Materiały prasowe

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama