Aktorka Katarzyna Cichopek, jako pierwsza, zrobiła w sobotę zakupy w sklepie GO Sport. To pierwszy tak duży salon sportowy w Rzeszowie.

[Not a valid template]

 

GO Sport w tym roku obchodzi 15-lecie istnienia. Podczas dzisiejszego otwarcia rzeszowskiego salonu w Galerii Graffica na klientów czekały pokazy akrobacji sportowych i piłkarska strefa Adidas Speed Gun. Jako pierwsza zakupy zrobiła popularna aktorka Katarzyna Cichopek, która szukała sportowych ubranek dla swojego synka. Punktualnie o godz. 12. przecięła wstęgę i otworzyła salon.

Katarzyna Cichopek to młoda aktorka i mama dwójki dzieci. Od lat daje się poznać fanom, jako osoba promująca sportowy i zdrowy tryb życia. – Takiego stylu życia nie da się niestety wypracować w przeciągu miesiąca, to lata pracy i przyzwyczajenia do zdrowych nawyków. Dlatego po ciąży było mi łatwiej wrócić do poprzedniej formy – mówiła Katarzyna Cichopek. Aktorka podczas ciąży nie zapomniała o zdrowym trybie życia i sporcie. Jak sama mówi, nie należy do osób, które wciąż leżą na kanapie. – Moi rodzice od małego wpajali mi aktywność.

Cichopek wspominała, że już jako dwuletnia dziewczynka wybrała się z rodzicami na tańce. – Poszłam razem z bratem, on nie chciał. Byłam, niestety, za mała, bo tańczyć mogły dopiero dzieciaczki od czwartego roku życia. Jednak, kiedy się popłakałam, to zrobili dla mnie wyjątek i szczerze mówiąc wymiotłam ten taniec wtedy kompletnie – śmieje się Katarzyna Cichopek.

Aktorka w swoim życiorysie może się pochwalić szkołą sportową, gimnastyką artystyczną i oczywiście tańcem, który jest jej całym życiem. – W zasadzie nie ma dyscypliny sportowej, której bym nie spróbowała, ale najbardziej kocham taniec – mówi Kasia Cichopek.

Dodaje, że nie tylko zawód, który wykonuje motywuje ją do aktywności sportowej i tego by dobrze wyglądać, ale również wewnętrzna potrzeba. – Jeszcze nie mogę być super aktywna, bo mam małe dziecko i w zasadzie jesteśmy nierozłączne, ale staram się raz na jakiś czas wyskoczyć na siłownię lub fitness.

Aktorka dodała również, że bardzo podoba się jej Rzeszów, w którym gości dość często. – Ludzie są serdeczni i uśmiechnięci. I uwaga, największą liczbę Cichopków spotkałam na lotnisku w Rzeszowie, a to rzadkie nazwisko – dodaje ze śmiechem aktorka, wspominając spotkania z rzeszowskimi fanami.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Salon sportowy Go Sport, który znajduje się na II piętrze w Galerii Graffica, zajmuje aż 1800 m2 powierzchni handlowej. To 26 sklep tej marki w Polsce.

– Rzeszów to wspaniałe miasto, bardzo studenckie, z dużymi zasobami finansowymi i oczywiście jest bardzo sportowe – mówiła podczas otwarcia sklepu Dorota Wiaderek, dyrektor generalny GO Sport. – Kibicujemy i siatkarzom Asseco, żużlowcom i drużynom futbolowym. Macie również doskonałych rolkarzy. Uważam, że się doskonale wpisujemy w duch sportowy, który panuje w Rzeszowie.

GO Sport w swojej ofercie ma produkty z kilkudziesięciu kategorii sportowych, takich jak: bieganie, gry zespołowe (piłka nożna, koszykówka, siatkówka), sporty zimowe (narciarstwo, snowboard, łyżwy), fitness, rowery, rolki, tenis i inne sporty rakietowe, basen, sporty walki i turystyka górska. Klienci mają też do dyspozycji profesjonalny serwis sprzętu sportowego (np. rowerowy, łyżwiarski i narciarski).

– GO Sport to kilkadziesiąt marek sportowych i ceny na każdą kieszeń. W naszym sklepie coś dla siebie znajdzie i pasjonat, który np. biega od dawna i szuka produktów specjalistycznych i osoba, która uprawia sport bardziej w sposób rekreacyjny – przekonuje Dorota Wiaderek.

Grupa Go Sport to jeden z największych w Europie dystrybutorów artykułów sportowych.  Do francuskiej grupy kapitałowej należą dwie marki sklepów sportowych: GO Sport i Courir. Do Grupy należy obecnie ponad 350 sklepów sportowych w 5 krajach.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama