Fot. Marlena Bielińska / Facebook.com / Nosowska

Będzie zabawnie, emocjonalnie, wzruszająco i na pewno mądrze – zapowiadają organizatorzy trasę „Zmalowane Wrota”. W roli głównej Katarzyna Nosowska. Była wokalistka zespołu Hey wystąpi także w Rzeszowie. 

Rzeszów będzie pierwszym miastem w Polsce, które zainauguruje trasę „Zmalowane Wrota” z udziałem Katarzyny Nosowskiej. Była wokalistka grupy Hey wystąpi 26 października (sobota) w Filharmonii Podkarpackiej o godz. 20:00. 

Czy Nosowska po tym, jak wygrała w Instagrama z profesjonalnymi influencerami, stała się najbardziej poczytną autorką książek w 2018 roku i zaczęła rapować na płycie „BASTA”, może czymś jeszcze zaskoczyć? Okazuje się, że tak. Artystka znowu wymyka się ramom, aby w wyjątkowy sposób, po raz kolejny podzielić się ze światem swoją wrażliwością. Już tej jesieni Katarzyna Nosowska stanie sama na scenie i będzie do Was gadać.

– To nie będzie typowy one man show, to nie będzie monodram, to nie będzie koncert, to nie będzie kabaret, to nie będzie stand-up… To będzie „sit down” – pierwsze takie wydarzenie w Polsce! – reklamują organizatorzy trasy „Zmalowane Wrota”. 

To będzie spotkanie z kobietą, która po raz kolejny przełamuje wrodzoną nieśmiałość i wychodzi ze swojej strefy komfortu, żeby opowiedzieć o tym, co ją dotyka, co na nią wpływa, o relacjach międzyludzkich i o tym, co tu i teraz. Będzie zabawnie, będzie emocjonalnie, będzie wzruszająco i na pewno będzie mądrze.

Seria spektakli zawita do sal kilkunastu polskich miast na jesień br., także w Rzeszowie. Katarzynie Nosowskiej na scenie będzie towarzyszyła szczególna oprawa, zarówno dźwiękowa, jak i wizualna. 

Bilety w cenach: 99 zł (strefa C), 119 zł (strefa B), 139 zł (strefa A) do kupienia na stronach: eventim.pl/goodtaste, ebilet.pl. Od 24 kwietnia (środa) od godz. 12:00 ruszy sprzedaż biletów w sklepach sieci Empik i Media Markt.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama