Fot. Tomasz Modras / Rzeszów News
Reklama

Około 50 kibiców w niedzielny wieczór wylegitymowali rzeszowscy policjanci przed Zakładem Karnym Rzeszów-Załęże.

Jak dowiedzieliśmy się, w niedzielę ok. godz. 20:00 w rejonie rzeszowskiego więzienia pojawiło się na sygnałach kilka radiowozów policyjnych. Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, potwierdza interwencję funkcjonariuszy.

– Policjanci wylegitymowali grupę ok. 50 osób, prawdopodobnie kibiców różnych klubów, którzy przyjechali w rejon Zakładu Karnego. Prawdopodobnie chcieli w ten sposób pozdrowić i wyrazić wsparcie dla jednego z osadzonych w ZK – przekazuje nam Adam Szeląg. 

Dodaje, że do zakłócenia porządku nie doszło.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

8 KOMENTARZE

 1. Czego mam się cieszyć?
  Z naturalnego stanu rzeczy którego jako obywatel oczekuje? To chyba normalne że do niczego nie doszło. Poza tym nie pierwszy raz kibice solidaryzują się w ten sposób z członkami swojej subkultury osadzonymi w ZK i nigdy chyba nie doszło do zakłócenia porządku, pokrzyczelibi się rozjechali do domów. Żadna sensacja. Robi tak wiele grup kibicowskich w Polsce.
  …ale robienie z tego “afery” w internecie to chyba przesada czyż nie? Chęć zareklamowania patologi jak ją niektórzy określająi? To mogli chociaż podać co to za grupa xd

 2. “do zakłócenia porządku nie doszło.”

  Następny artykuł będzie brzmiał:
  ,,Dzisiaj jest poniedziałek, o 4 rano rzeszowskim ulicami z niebotyczną prędkością 60km/h mknął samochód na tablicach jednej z podrzeszowskich miejscowości. Kierowca prawdopodobnie jechał do pracy. Policja dodaje że do wykroczenia nie doszło bo w godzinach od 23-5 ograniczenie prędkości to właśnie 60km/h”

 3. Po prostu pomyliły sie Panom godziny odwiedzin zamiast rano przyszli wieczorem i niepotrzebnie Panom Policjantom zrobili nocne manewry no nie sądze aby w 50- zaatakowali mury kryminału bo to nie wyszkoleni wojownicy Ninia tylko Kibice – i tu ni ma sensacyji ; O !

 4. W niedzielny wieczór koło godziny 21 rzeszowscy policjanci zostali wezwani do 2 osób pijących piwo na ławce pod blokiem gdy funkcjonariusze przybili na miejsce nikogo już nie było… . Pozdrawiam redakcję.

Comments are closed.