Zdjęcie: Namysław Tomaka / Rzeszów News
Reklama

Prawdopodobnie pod koniec sierpnia w końcu zobaczymy najnowszy pokaz specjalny fontanny multimedialnej w Rzeszowie. W programie „Cztery pory roku” i „Małe rzeczy w dużej skali”.

13 lipca – wtedy miała odbyć się premiera nowego specjalnego pokazu fontanny multimedialnej. W planach była prezentacja widowiska inspirowanego muzyką Antonio Vivaldiego – „Cztery pory roku” oraz pokazu „Małe rzeczy w dużej skali”. Na zlecenie miasta przygotowała je firma Bodigi. Za nowy repertuar ratusz zapłaci ponad 90 tys. zł.

Premierę jednak odwołano „ze względów technicznych”. Od początku było wiadomo, że w lipcu nowego pokazu już nie zobaczymy. Mamy sierpień, czy nowa data premiery jest już ustalona? – Nie mamy jeszcze oficjalnego nowego terminu premiery – mówi krótko Agnieszka Siwak-Krzywonos z biura prasowego Urzędu Miasta Rzeszowa.

Nieoficjalnie mówi się, że premiera mogłaby się odbyć za dwa tygodnie – 17 sierpnia. W harmonogramie pokazów fontanny multimedialnej „Cztery pory roku” i „Małe rzeczy w dużej skali” widnieją pod datą 24 sierpnia i to wtedy o godz. 21:00 być może odbędzie się premiera najnowszych pokazów.

W oczekiwaniu na premierę we wszystkie soboty o godz. 21:00 można wciąż oglądać stare pokazy specjalne. W najbliższą sobotę (3 sierpnia) będzie można zobaczyć „Historię muzyki” i „Innowacyjny Rzeszów”. 10 sierpnia „Magię kina” i „Sporty ekstremalne”, a 17 i 31 sierpnia „Folk dookoła świata” i „Walkę tytanów” z udziałem aktorów.

Ponadto, codziennie o godz. 13:00 odbywa się pokaz dla dzieci z kompilacją utworów z bajek. O 17:00 zaś pokaz dzienny – Set Fire to the Rain- Adele, Uptown Funk- Mark Roson, Bruno Mars, Moves Like Jegger- Maroon 5, a o 21:00 pokaz wieczorny: Depeche Mode – Policy of Truth, Muse – Panic Station, Coldplay – Princess of China.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: