Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Sadzonki, krzewy ozdobne, trawy czy środki i akcesoria do pielęgnacji ogrodu – to będziecie mogli kupić podczas Kiermaszu Ogrodniczego, który w dniach 12-13 czerwca odbędzie się przed G2A Arena w Jasionce k. Rzeszowa. Wstęp bezpłatny.

Czerwiec to okres słonecznej pogody, podczas którego fani ogrodów mogą upiększać swój zielony zakątek. Przed G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce po raz pierwszy w dniach 12-13 czerwca odbędzie się Kiermasz Ogrodniczy.

W trakcie dwóch dni wystawcy z branży ogrodniczej zaprezentują szeroką gamę produktów dedykowanych roślinom, a przede wszystkim ogrodom. Nie zabraknie traw, roślin, kwiatów, krzewów, sadzonek i cebulek, które świetnie będą się prezentować w ogrodzie.

Ponadto, uczestnicy kiermaszu będą mogli zobaczyć nowe rozwiązania nawadniające ogrody, jak i zakupić sprzęt, akcesoria i meble ogrodowe. Artykuły te przydadzą się nie tylko ogrodnikom, ale też wszystkim tym, którzy lubią spędzać wolny czas na tarasie.

Podczas kiermaszu będzie można się także zaszczepić przeciwko COVID-19 preparatami firm Johnson&Johnson oraz Pfizer. Przed G2A Arena stanie mobilny punkt szczepień. 

Atrakcją kiermaszu będzie Wawel Truck. To przede wszystkim miejsce pełne interaktywnych gier i aplikacji, które zapraszają do magicznego świata marki. We wnętrzu ciężarówki atrakcji nie zabraknie. Towarzyszami podróży są zabawne M!chałki i psotne żelkowe Smoki.

– Każdy może spróbować swoich sił w animowanych grach zręcznościowych, zrobić dobry uczynek, poznać tajniki produkcji czekolady oraz dowiedzieć się więcej o dobrych składnikach w słodyczach marki Wawel – zapowiadają organizatorzy kiermaszu. 

Całość zabawy w Wawel Trucku wieńczy wejście do magicznej strefy Wolności Wyboru, w której można skomponować – i oczywiście zabrać ze sobą – miks swoich ulubionych słodyczy, zupełnie za darmo. 

To nie koniec atrakcji. Będzie też spacer z alpakami, stoiska z lodami i słodyczami.  Ponadto, w ciągu dwóch dni na stoisku GUS każda osoba będzie mogła się spisać w ramach Narodowego Spis Powszechnego Ludności i Mieszkań. 

Kiermasz Ogrodniczy będzie się odbywał w godzinach 9:00-17:00. 

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama