Najechał na znak drogowy, uszkodził uliczną latarnię, porzucił samochód i uciekł. Policja w Jarosławiu ustala. czy 22-letni kierowca opla prowadził auto po pijanemu.

[Not a valid template]

 

22-letni mężczyzna doprowadził do kolizji w sobotę przed godz. 23:00 przy ulicy Pruchnickiej w Jarosławiu. Gdy policjanci przyjechali na miejsce, zastali tam pracujących już strażaków i pracowników pogotowia energetycznego, którzy zajmowali się usuwaniem skutków zdarzenia drogowego.

Ze wstępnych ustaleń wynikało, że kierujący oplem vectrą, jadąc od strony Widnej Góry, najechał na znak drogowy przed rondem, a następnie uszkodził uliczną latarnię i zatrzymał się na wysepce ronda. Kierowca porzucił samochód i uciekł z miejsca kolizji.

Policjanci wykonali oględziny i dokumentację fotograficzną. Na miejsce sprowadzono policyjnego psa tropiącego – Belita. Z zebranych informacji wynikało, że sprawcą kolizji jest 22-letni mieszkaniec Jarosławia.

Policjanci zatrzymali go wczoraj tuż przed południem. Miał ponad promil alkoholu w organizmie. Policyjne dochodzenie wyjaśni, czy 22-latek kierował pojazdem po pijanemu. Na pewno odpowie za spowodowanie niebezpieczeństwa w ruchu drogowym. W tej sprawie policjanci skierują wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego w Jarosławiu.

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama