Reklama

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku na ulicy Lwowskiej w Dębicy. Kierujący oplem vectrą zjechał na lewy pas i czołowo zderzył się z ciężarowym iveco. Kierowca vectry trafił do dębickiego szpitala. Popełnił tam samobójstwo wyskakując z okna na 5. piętrze.

Do zdarzenia doszło w niedzielę o godzinie 15:45. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika że kierujący oplem 33-letni mieszkaniec Krakowa zjechał na przeciwny pas i czołowo zderzył się z jadącą z naprzeciwka ciężarówką. Pasażerami opla byli: żona i dwoje dzieci kierowcy.

Samochodem ciężarowym kierował 38-letni mężczyzna. Policjanci pracujący na miejscu wypadku przebadali alkomatem kierujących, mężczyźni byli trzeźwi.

W wyniku zderzenia do szpitala w Rzeszowie przewieziona została 35-letnia pasażerka opla wraz z dwójką dzieci, 13-letnią dziewczynką oraz rocznym chłopcem. Kierowca opla z obrażeniami głowy trafił do szpitala w Dębicy. Po opatrzeniu ran mężczyzna wyskoczył z okna na piątym piętrze szpitala i pomimo reanimacji 33-latek zmarł.

Zabezpieczony przez funkcjonariuszy materiał dowodowy pomoże w wyjaśnieniu okoliczności wypadku oraz okoliczności śmierci mężczyzny. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

1 KOMENTARZ

Comments are closed.