Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie
Reklama

Trzech pijanych kierowców zatrzymali w weekend policjanci rzeszowskiej drogówki. Wszyscy kierowcy stracili prawa jazdy.

W piątek przed godz. 16:00 w Borku Starym policjanci z wydziału ruchu drogowego zatrzymali do kontroli kierującego fordem, 40-letniego mieszkańca gminy Tyczyn. Mężczyzna miał ponad 1,8 promila alkoholu w organizmie.

– Jeszcze więcej „wydmuchał” 51-letni mieszkaniec Rzeszowa. Kierującego skodą mężczyznę policjanci kontrolowali przed północą w Świlczy. W jego przypadku alkomat pokazał niemal 2 promile alkoholu – poinformował Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji. 

Kolejny pijany kierowca wpadł w niedzielę w Sokołowie Małopolskim około godz. 20:30. 31-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego prowadził BMW mając w organizmie niemal promil alkoholu.  

– Wszyscy mężczyźni stracili prawa jazdy, odpowiedzą też przed sądem za kierowanie samochodami w stanie nietrzeźwości. Za to przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności – przypomina Adam Szeląg. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

6 KOMENTARZE

 1. Szanowny Panie Naczelniku i Panie Ha
  No nie mam zaco obrażać ale to jest przeażające : to nie negujecie tych pijanych osrałków za kierownicą to mają te pijane małpy śmigać swoimi brykami i stanowic zagrożenie co ?
  No nie rozumiem dawniej jak furman był zamulony jak wyszedł z knajpy pod koniem i władowal sie na fure to inteligentny koń pomału stępa doczłapał sie z tym zamroczonym na koźle do swojej stajni – nie stanowił zagrożenia a dziś co kawałek to dzwon,drzewa to sarna,to czołowe łubu- du
  ; no nie – nie podniecam sie i pałą to najwyżej mogę przyfastrygowac zapijaczonej mo…zie za kierownicą : O

 2. Roman lubi komentowac. Chyba nie ma co robic i przez to ponad 90% artykulow zawiera jego komentarze 😉 Policjancie jeśli chodzi o Romana to masz rację!teraz czekajmy na to co napisze. Czytajac jego wczesniejsze komentarze, może zacząć nas obrażać

 3. Gonic pijane dziadostwo na zbity pysk z za kierownicy – konfiskata pojazdu- zakaz prowadzenia nawet psa na smyczy tylko auto- nogi + kamieniolom : O!
  Jak do debilów nie dociera co wolno co nie wolno odnośnie chu-chu

Comments are closed.