Zdjęcie: KMP Rzeszów
Reklama

Rzeszowscy policjanci proszą o pomoc świadków potrącenia 6-letniego chłopca przez kierującą skodą, do którego doszło 12 marca br. w Rzeszowie. 

Do zdarzenia drogowego doszło ok. godz. 15:00 przy ul. Pelczara, na wysokości bloku nr 35. To właśnie tam 6-letni chłopiec, chcąc przebiec na drugą stronę jezdni, wybiegł z zaparkowanych przy ulicy samochodów i wtargnął bezpośrednio przed jadącą skodę. 

Na miejscu zdarzenia dziadek dziecka stwierdził, że chłopiec nie doznał żadnych obrażeń i zabrał go do domu. – Skodą kierowała kobieta, która sama się do nas zgłosiła – mówi nadkomisarz Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Aby ustalić dokładne okoliczności zdarzenia, policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które były świadkami potrącenia 6-latka. Można się zgłaszać do Referatu ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym KMP w Rzeszowie przy ul. Jagiellońskiej 11 od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:30, pokój nr 7, tel. 17 858 3451, 17 858 3450.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama
UDOSTĘPNIJ

NAPISZ KOMENTARZ:

5 KOMENTARZE

  1. Na Pelczara nie ma tak wysokiej numeracji. Jest natomiast monitoring należący do S.M. ,,Nowe Miasto”. Jeszcze powinien być zapis z tego dnia.

Comments are closed.