Zdjęcie: materiały organizatorów

Chcesz rozpocząć karierę muzyczną i wystąpić na scenie Rzeszowskich Juwenaliów? Zgłoś się do Konkursu Piosenki Studenckiej – „Kill me with the music”. Zgłoszenia można przesyłać do 24 marca.

Ruszyły eliminacje do 7. edycji „Kill me with the music”. Impreza, która na rzeszowską scenę muzyczną powraca po blisko 4 latach przerwy, skierowana jest do uzdolnionych muzycznie studentów z całej Polski.

W trakcie konkursu organizowanego przez Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej, wyłonione zostaną największe studenckie talenty muzyczne w dwóch kategoriach: solista i zespół. Dodatkowo publiczność przyznaje „dziką kartę” dla swojego faworyta.

Organizatorzy zapewniają, że na nagrodach się nie skończy. Laureaci będą mogli liczyć na wsparcie dalszego rozwoju muzycznego – promocję czy wsparcie merytoryczne.

Wyślij zgłoszenie

Konkurs składa się z dwóch etapów: eliminacji (4 kwietnia) oraz gali finałowej (18 kwietnia), która odbędzie się w auli V1 budynku V Politechniki Rzeszowskiej.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Podczas finału zostaną wyłonieni zwycięzcy, którzy otrzymają m.in. nagrody rzeczowe oraz możliwość wystąpienia na scenie Rzeszowskich Juwenaliów 2023, które odbędą się w dniach 12-13 maja. Zgłoszenia można składać do 24 marca przez formularz zgłoszeniowy.

W jury zasiądą: Anna Czenczek, dyrektorka Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie i Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Rzeszów Carpathia Festival”, oraz Bartłomiej „Gibson” Filip – muzyk, basista, gitarzysta, pianista, wokalista i  kompozytor.

W ostatnie edycji „Kill me with the music”, w kategorii „solista” zwycięzcą został Dawid Wojtoń, natomiast w kategorii zespołowej wygrał zespół Mikrokosmos, a „dzika karta” trafiła do zespołu FEVER.

(saba)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama