Piersi nakręciły „Bałkanicę”, My Bike – „Ten jeden dzień”, teraz rockowy zespół Guitar Force na ulicach Rzeszowa nagrał teledysk do piosenki „Kim jesteś”. Zobaczcie i oceńcie.

[Not a valid template]

 

W klipie można zobaczyć Pomnik Czynu Rewolucyjnego, okrągłą kładkę, fontannę czy ul. 3 Maja.  Guitar Force wkrótce zagra na organizowanym przez Urząd Miasta w Rzeszowie finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

– Zdjęcia kręciliśmy końcem września 2013, zarówno ujęcia plenerowe jak i zdjęcia ze studia. To efekt wielogodzinnej pracy. Jednego dnia nagrywaliśmy je w studio, kolejnego – plenery – opowiadają nam członkowie zespołu Guitar Force. – Postawiliśmy głównie na fabułę, same ujęcia zespołu to kilka godzin spędzonych w Sound Brilliance Studio w Krasnem koło Rzeszowa. Jak widać oglądając clip zabawa była przednia – wspominają muzycy prace nad teledyskiem.

httpv://www.youtube.com/watch?v=KI4Tm1CVo9k&feature=youtu.be

Członkowie Guitar Force są z Rzeszowa i okolic. Nie ukrywają, że teledysk powstał w Rzeszowie, by pokazać piękno miasta. – Sporo koncertujemy po różnych miastach, z naszych obserwacji możemy stwierdzić, że Rzeszów to jedno piękniejszych miast w Polsce – twierdzą.

Guitar Force tworzy sześć osób. To uczniowie i przyjaciele Szkoły Muzycznej Triolka prowadzonej przez gitarzystę zespołu Marcina Habaja. Grupa ma na swoim koncie dwie autorskie płyty, z czego ostatnia poprzedzona oficjalnie wydanym singlem. Znalazła się również na składance charytatywnej „Muzycy Amelce”.

Zespół kilkakrotnie był laureatem ogólnopolskich festiwali. Ich utwory często gościły na pierwszym miejscu Sceny Przebojów Radia Rzeszów. Guitar Force zagrał ponad 100 koncertów nie tylko w Polsce, ale również za granicą. – Nasz kraj zwiedziliśmy od morza aż po same góry – mówią muzycy.

W swoim dorobku mają dwa profesjonalnie nagrane teledyski, a obecnie wydają II autorską płytę. Ich utwór „Nurt” znalazł się w pierwszej 10. internetowego castingu do Must Be The Music.

–  Jesteśmy w tej chwili oficjalnym zespołem klubu motocyklowego Ronin Riders z Rzeszowa. Już w tym roku zagraliśmy bardzo dużo koncertów, a w nadchodzącym będzie ich jeszcze więcej tym bardziej, że planujemy promować naszą nową płytę. Już jest wiele planów, w tym koncerty zagraniczne. Na wakacjach planujemy nagrać płytę akustyczną, na której znajdą się utwory z oby płyt oraz niespodzianka – wspólny utwór z jednym z czołowych muzyków naszego kraju – zdradza Guitar Force.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Aktualny skład zespołu:

Marcelina Bieniarz – wokal, gitara basowa

Natalia Krzysztofik – wokal

Aleksandra Szczurek – skrzypce

Marcin Habaj – gitara elektryczna, teksty

Tomasz Lenart – gitara elektryczna

Jakub Szczurek – perkusja

httpv://www.youtube.com/watch?v=t5QLzXQD3Qc#t=139

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama