Reklama

W oczekiwaniu na kolejną odsłonę  Hobbita widzowie mogą zobaczyć w kinach dwie wcześniejsze części, które okazały się hitami filmowymi.

Hobbit: Niezwykła Podróż

Filmowa adaptacja książki J.R.R. Tolkiena, będącej wstępem do słynnego „Władcy Pierścieni”. Po niezwykłym sukcesie trylogii wyreżyserowanej przez Petera Jacksona, publiczność musiała czekać aż dziewięć długich lat, w czasie których bardzo wiele działo się wokół zapowiadanej ekranizacji „Hobbita”. Plotki i spekulacje wciąż podtrzymywały wielkie zainteresowanie nowym filmem, który ostatecznie zrealizowany zostanie w trzech częściach: „Hobbit: Niezywkła podróż” (premiera 28 grudnia 2012) , „Hobbit: Smocze pustkowie” (premiera w grudniu 2013) oraz „Hobbit: Tam i z powrotem” (premiera w lipcu 2014) wszystkie w technice 3D.

Hobbit: Pustkowie Smauga

To opowieść pełna niezwykłych wydarzeń i magicznych postaci, przedstawiająca odwieczną walkę dobra ze złem. Po niezwykłym sukcesie trylogii wyreżyserowanej przez Petera Jacksona, publiczność musiała czekać aż dziewięć długich lat, w czasie których bardzo wiele działo się wokół zapowiadanej ekranizacji „Hobbita””. Plotki i spekulacje wciąż podtrzymywały wielkie zainteresowanie nowym filmem, który ostatecznie zrealizowany zostanie w trzech częściach: „Hobbit: Niezwykła podróż”, „Hobbit: The desolation of Smaug” oraz „Hobbit: Tam i z powrotem”.

KONKURS

Mamy dla Was podwójne zaproszenie do kina Helios w Rzeszowie przy ul. Powstańców Warszawy na film „Hobbit: Niezwykła Podróż”(23 grudnia, godz. 17: 30) oraz „Hobbit: Pustkowie Smauga” (23 grudnia, 20:45). Aby je zdobyć, należy odpowiedzieć na pytanie:  Jaki tytuł nosi trzecia część Hobbita w reżyserii Petera Jacksona?

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Zasady konkursu

Odpowiedź na pytanie należy przesłać na adres: redakcja@rzeszow-news.pl. W tytule maila należy podać: Niezwykła Podróż lub Pustkowie Smauga, w zależności od tego jaki wybierzecie film jako nagrodę za prawidłową odpowiedź.

Zgłoszeń należy dokonać imiennie (należy podać imię i nazwisko).

Udział w konkursie i podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe wykorzystane będą do weryfikacji tożsamości uczestników i odbioru nagród.

Konkurs trwa do poniedziałku (22 grudnia) do godziny 22:00. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni mailem, do godz. 10 we wtorek.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama