W ramach Kina Kobiet (25 sierpnia, godz.18.30) kino Helios przy Powstańców Warszawy w Rzeszowie zaprasza film „Riwiera dla dwojga” z Piercem Brosnanem i Emmą Thompson w rolach głównych.

Wakacje, odpoczynek, urlop, powoli się kończą. Aby miło zakończyć wakacje kino Helios zaprasza na kobiece spotkania Kina Kobiet. Można zostawić wszystkie problemy i troski w domu i spędzić czas w towarzystwie koleżanek razem z filmem „Riwiera dla dwojga”.

To typowo wakacyjna, lekka komedia o rozwiedzionej parze 50-latków, którzy wobec utraty emerytur, a chcąc zachować standard życia, postanawiają skraść bezcenny brylant.

Niegdyś zakochani w sobie, po kilku latach małżeństwa rozstają się, aby w przyszłości znów się zjednoczyć w imię jednego celu. Pierce Brosnan i Emma Thompson zaserwują paniom piękne widoki Paryża i słonecznej Riwiery, zapewniając uśmiech na twarzy i dobrą zabawę.

W holu kina przed filmem odbędzie się degustacja oraz porady specjalistów z różnych dziedzin życia: dietetyków, fryzjerów, masażystów, kosmetyczek i nie tylko.

Na sali kinowej przede wszystkim dobra zabawa oraz mnóstwo nagród do wygrania.

Dodatkowo zorganizowany zostanie  konkurs na najciekawszy, najzabawniejszy kapelusz wakacyjny. Wystarczy zabrać go na sierpniowe Kino Kobiet i wygrać nagrody.

W naszym konkursie podwójne zaproszenia na film wygrały: Dominika Wysocka i Justyna Witalec. Gratulujemy!

Mamy również podwójne zaproszenie na film z cyklu Kino Konesera „Więzy krwi”. Szczegóły TUTAJ.

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama