W pierwszym w tym roku spotkaniu z cyklu „Kino Kobiet” Helios zaprasza na film „Sierpień w hrabstwie Osage”. Pokaz poprzedzi dobra zabawa i konkursy z nagrodami.

Już we wtorek (27 stycznia) w Heliosie w Galerii Rzeszów i czwartek (30 stycznia) przy Powstańców Warszawy ruszają pierwsze w tym roku spotkania z cyklu Kino Kobiet.  To wieczory przeznaczone dla pań, które mogą oderwać się od codziennych obowiązków przy dobrej zabawie. Motywem przewodnim będzie piękny wygląd, o który pomogą zadbać zaproszone firmy. Można będzie zgłębić tajniki zdrowego ciała i sposoby na doskonały odpoczynek w SPA.

Z tych atrakcji przy kawie i w gronie koleżanek można będzie skorzystać już od godz. 18. O 18.30 zostanie wyświetlony film „Sierpień w hrabstwie Osage”.  To brawurowa tragikomedia, o rodzinie, od której nie sposób się uwolnić. Rodzinie, która staje się lekiem na samotność, lecz z długą listą skutków ubocznych.

Film jest spojrzeniem na trudną relację matki (Meryl Streep) i jej trzech dorosłych  córek (Julia Roberts, Juliette Lewis, Julianne Nicholson), które opuściły rodzinny dom, dystansując się od bliskich i od przeszłości.  W między czasie ich ojciec poeta Beverly (Sam Shepard) decyduje się zatrudnić opiekunkę dla swojej chorej na raka żony. Zaraz potem znika. Do rodzinnego domu przybywają córki, a skłócona rodzina jednoczy się w poszukiwaniach i  musi zmierzyć się z emocjami, które niegdyś doprowadziły do niezgody.  Czy kryzys, który przeżywają wspólnie pomoże im na nowo pokochać siebie i zjednoczyć całą rodzinę?

httpv://www.youtube.com/watch?v=3AOUK-uCxFw

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama