Reklama

Kolejna odsłona Kina Kobiet w sieci kin Helios już w najbliższy poniedziałek (24 lutego) w Galerii Rzeszów oraz czwartek (27 lutego) w kinie przy Powstańców Warszawy. Świetna zabawa w damskim gronie w przebraniu mężczyzn.

Seanse Kina Kobiet to okazja, aby spotkać się z przyjaciółkami w miłej atmosferze. Liczne atrakcje organizowane tuż przed seansem w holu oraz w sali kinowej – sprawią, że ten wieczór będzie wyjątkowy. Relaks, dobra zabawa i moc nagród do wygrania to  Kino Kobiet w Heliosie, które dba o kobiece potrzeby.

Helios zaprasza już od godziny 18 na holl kina gdzie każda pani będzie mogła sprawdzić swój wiek biologiczny dzięki firmie MyNoni.pl. Salon Kosmetyki Estetycznej BodyConcept pokaże jak dbać na co dzień o kobiece ciało.

Natomiast firma Sylveco zaprezentuje naturalne kosmetyki zawierające ekstrakt z kory brzozy i wyciągi roślin leczniczych, podobnie jak firma Mary Kay, która pokaże swoje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie kosmetyki.

Szkoła Wizażu Maquillage Art oraz firma Art Color Models pokaże jak dbać o piękny wygląd. Oprócz tego do swojego stanowiska zaprosi Hotel SPA Splendor oraz bajecznie przyciągający Zamek Pod Brzozami.

Moc atrakcji przygotowanych dla kobiet zakończy pokaz filmu “Facet (nie) potrzebny od zaraz” opowiadający właśnie o… facetach.

Od 18.30 w ramach konkursów w sali kinowej można będzie otrzymać: vouchery od Mary Kay i BodyConcept, zaproszenia do Szkoły Wizażu Maguillage Art., kosmetyki firmy Sylveco i  firmy Ziaja, vouchery od Art Color Models, zaproszenia do Hotelu SPA Splendor, książki Prószyński i Spółka, vouchery od Zamku Pod Brzozami, kosmetyki od firmy Avon, produkty firmy Mynonni.pl, vouchery do Centrum Podologicznego na Zdrowiu.

Odbędzie się dodatkowy konkurs, na który kino zaprasza kobiety w przebraniu mężczyzn. Będzie to nawiązanie do tytułu filmu towarzyszącemu spotkaniu w ramach Kina Kobiet.

No i najważniejsze.. Nie zapomnijcie o kapeluszach!

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.