Reklama

W najbliższą środę (28 stycznia, godz. 19:00) w ramach kolejnego Kina Konesera film „Jak dogonić szczęście”, który w zimny wieczór wprawi widzów w dobry nastrój i oderwie od szarej codzienności.

Hector (Simon Pegg) jest psychiatrą. Praca przynosi mu coraz mniej satysfakcji, gdyż nie potrafi sprawić, aby jego pacjenci poczuli się szczęśliwi. Pewnego dnia porzuca wygodne życie i wyrusza w samotną podróż w poszukiwaniu prawdziwego szczęścia. Hector zwiedzi cały świat, od Paryża przez Chiny, Afrykę aż do Stanów Zjednoczonych, a jego podróż będzie pełna kolorów, egzotyki i niebezpieczeństw.

KONKURS

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na film  „Jak dogonić szczęście” w Heliosie przy Powstańców Warszawy w Rzeszowie (28 stycznia, godz. 19.00). Aby je zdobyć, należy odpowiedzieć na pytanie: kto jest reżyserem filmu?

Należy także polubić i udostępnić nasz facebookowy post.

Zasady konkursu

Odpowiedź na pytanie należy przesłać na adres: redakcja@rzeszow-news.pl. W tytule maila należy podać: Szczęście

Zgłoszeń należy dokonać imiennie (należy podać imię i nazwisko).

Udział w konkursie i podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe wykorzystane będą do weryfikacji tożsamości uczestników i odbioru nagród.

Konkurs trwa do wtorku (27 stycznia) do godziny 22:00. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni mailem następnego dnia do godz. 12:00.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: