Reklama

W środowym Kinie Konesera można będzie zobaczyć dwa polskie dokumenty nominowane do Oscara: „Joanna” Anety Kopacz i „Nasza klątwa” Tomasz Śliwińskiego.

JOANNA
Joanna smakuje każdą chwilę, pomimo że zdiagnozowano u niej poważną chorobę. Swojemu synkowi obiecała, że zrobi wszystko, aby być z nim jak najdłużej. Nie poddaje się. Dla Jasia prowadzi blog, w którym opisuje ich codzienność – prosto i trafnie. Sam blog staje się dla wielu czytelników inspiracją do uważnego i szczęśliwego życia. Film ukazuje fragmenty z życia Joanny, jej męża Piotra i synka Jasia. Rozgrywany w dyskretnych obserwacjach, nastrojowy, często zabawny. Prosty, zmysłowy, o przyglądaniu się życiu, i o miłości.

NASZA KLĄTWA
Bezdech dotyka niewielki odsetek noworodków, lecz jest poważnym zagrożeniem dla życia. Reżyser i jego żona starają się oswoić chorobę, jaka spotkała ich niedawno narodzonego synka. Wbrew wielu obawom i niepewnościom starają się zapewnić mu normalne, wesołe dzieciństwo i dobrze przygotować do dorosłego życia.

KONKURS

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na oba te filmy w Heliosie przy Powstańców Warszawy w Rzeszowie (15 kwietnia, godz. 19.30). Aby je zdobyć, należy odpowiedzieć na pytanie: jaki polski film zdobył w tym roku Oscara?

Należy także polubić i udostępnić nasz facebookowy post.

Zasady konkursu

Odpowiedź na pytanie należy przesłać na adres: redakcja@rzeszow-news.pl. W tytule maila należy podać: Dokument

Zgłoszeń należy dokonać imiennie (należy podać imię i nazwisko).

Udział w konkursie i podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe wykorzystane będą do weryfikacji tożsamości uczestników i odbioru nagród.

Konkurs trwa do wtorku (14 kwietnia) do godziny 22:00. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni mailem następnego dnia.

redakcja@rzeszow-news.pl

 

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: