Reklama

W najbliższą środę (11 czerwca, godz. 18.30) można będzie zobaczyć „Kobietę w ukryciu” z cyklu Kino Konesera w rzeszowskim Heliosie przy Powstańców Warszawy. Ralph Fiennes jako reżyser i odtwórca głównej roli.

[Not a valid template]

 

Nominacja do Oscara za najlepsze kostiumy. „Kobieta w ukryciu” to historia uczucia, które połączyło słynnego pisarza Karola Dickensa i młodziutką aktorkę Nelly Ternan. W momencie poznania Dickens był 45-letnim żonatym mężczyzną u szczytu popularności, a Ternan ukończyła 18 lat i rozpoczęła zawodową karierę na scenie. W tajemnicy przed wszystkimi rozpoczęli romans, który trwał aż do śmierci pisarza.

Konkurs

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na film w Heliosie przy Powstańców Warszawy w Rzeszowie (11 czerwca, godz. 18.30). Żeby je zdobyć trzeba odpowiedzieć na pytanie: kto gasił świecę, kiedy Dickens kończył pracę?

Zasady konkursu

Odpowiedź na pytanie należy przesłać na adres: redakcja@rzeszow-news.pl.

W tytule maila należy podać: Kino Konesera

Zgłoszeń należy dokonać imiennie (należy podać imię i nazwisko).

Udział w konkursie i podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe wykorzystane będą do weryfikacji tożsamości uczestników i odbioru nagród.

Konkurs trwa do godziny 13 w środę 11 czerwca. Warunkiem konkursu jest także polubienie konkursowego postu na naszym Facebooku, na którym poinformujemy o wynikach konkursu po jego zakończeniu.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: