Reklama

W najbliższą środę (4 czerwca, godz. 19.15) w kolejnej odsłonie Kina Konesera widzowie kina Helios przy Powstańców Warszawy w Rzeszowie zobaczą film „Locke” w reżyserii Stevena Knighta. Znakomity Tom Hardy Hardy w roli tytułowej.

Ivan Locke ma idealną rodzinę, świetną pracę, a następnego dnia ma nastąpić ukoronowanie jego kariery zawodowej. Jeden telefon zmusza go do podjęcia decyzji, która stawia wszystko na jednej szali. Wsiada do samochodu.

W trakcie jazdy wykonuje kilka druzgocących telefonów do swojej żony Katriny i dwóch synów. Ivan musi też poradzić sobie z telefonami od Bethan, kobiety, z którą kiedyś pracował, i telefonami z pracy, w tym od swojego szefa Garetha i od Donala, kolegi z pracy, który ma go zastąpić w najważniejszym wyzwaniu zawodowym.

httpv://www.youtube.com/watch?v=k-ZbWCrXbRo

GŁOSY PRASY

Dagmara Romanowska, Stopklatka: Potrzeba naprawdę olbrzymiej wyobraźni, ale również znakomitego opanowania formy i warsztatu oraz kontroli nad tym, co się robi, by taki pomysł zagrał.

Janusz Wróblewski, Polityka: Karkołomny pomysł zaowocował pasjonującym, mądrze rozegranym widowiskiem.

Dave Calhoun, Time Out London: To mistrzowski przykład tego, jak niewielka, najbardziej ciasna opowieść może rozbrzmiewać z siłą wielkich, uniwersalnych tematów.

Konkurs

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na film w Heliosie przy Powstańców Warszawy w Rzeszowie (4 czerwca, godz. 19.15). Żeby je zdobyć trzeba odpowiedzieć na pytanie: w którym filmie Stevena Knighta zagrała Agata Buzek?

Zasady konkursu

Odpowiedź na pytanie należy przesłać na adres: redakcja@rzeszow-news.pl.

W tytule maila należy podać: Kino Konesera

Zgłoszeń należy dokonać imiennie (należy podać imię i nazwisko).

Udział w konkursie i podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe wykorzystane będą do weryfikacji tożsamości uczestników i odbioru nagród.

Konkurs trwa do godziny 20 we wtorek 3 czerwca. Warunkiem konkursu jest także polubienie konkursowego postu na naszym Facebooku, na którym poinformujemy o wynikach konkursu po jego zakończeniu.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama
UDOSTĘPNIJ

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.