W najbliższą środę (24 września, godz. 19.30) Kino Helios w Rzeszowie przy Powstańców Warszawy pokaże w ramach Kina Konesera film z Willem Defoe „Łowca”. Thriller łączący akcję z unikalnymi plenerami australijskiej Tasmanii i genialnej muzyki.

 

Rozsławiony przez kreację w „Plutonie” gwiazdor wciela się w najemnego myśliwego, który z ramienia firmy biotechnologicznej tropi tygrysa tasmańskiego, ostatnio widzianego na wolności w 1936 roku.

Pasjonujący scenariusz filmu oparto na bestsellerze Julii Leigh, który – odkąd trafił na rynek w 1999 roku – zebrał szereg prestiżowych nagród po obu stronach Atlantyku (Betty Trask Award w Wielkiej Brytanii, New York Times Notable Book of the Year), a autorce przyniósł miano „jednej z 21 najważniejszych pisarek XXI wieku”, według tygodnika The Observer.

KONKURS

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na ten film w Heliosie przy Powstańców Warszawy w Rzeszowie (24 września, godz. 19.00) . Żeby je zdobyć trzeba odpowiedzieć na pytanie: jak nazywa sie polski aktor, który zagrał w tym filmie?

Zasady konkursu

Odpowiedź na pytanie należy przesłać na adres: redakcja@rzeszow-news.pl. W tytule maila należy podać: Łowca.

Zgłoszeń należy dokonać imiennie (należy podać imię i nazwisko).

Udział w konkursie i podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe wykorzystane będą do weryfikacji tożsamości uczestników i odbioru nagród.

Konkurs trwa do środy (24 września) do godziny 13:00. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni mailem do godz. 14.

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama