Reklama

W najbliższą środę (21 stycznia, godz. 19:30) w ramach kolejnego Kina Konesera spotkanie z Robertem Pattinsonem i Julianne Moore w filmie „Mapy gwiazd”, obrazie najmroczniejszej strony celebryckiego życia.

Żona doktora Stafforda Cristina (Olivia Williams) większość czasu poświęca karierze ich 13-letniego syna Benjiego od kilku lat mającego poważane problemy z narkotykami.

Ich dorastająca córka Agatha (Mia Wasikowska), u której lekarze zdiagnozowali piromanię, zaprzyjaźnia się z Jeromem (Robert Pattinson) – młodym szoferem, któremu marzy się aktorska kariera.

Czy przepustką do niej będzie romans z pacjentką Stafforda, aktorką Havaną Segrand (Julianne Moore), która od lat nie potrafi poradzić sobie ze sławą swojej zmarłej matki?

KONKURS

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na film  „Mapy gwiazd” w Heliosie przy Powstańców Warszawy w Rzeszowie (21 stycznia, godz. 19.30). Aby je zdobyć, należy odpowiedzieć na pytanie: kto jest reżyserem filmu?

Należy także polubić i udostępnić nasz facebookowy post.

Zasady konkursu

Odpowiedź na pytanie należy przesłać na adres: redakcja@rzeszow-news.pl. W tytule maila należy podać: Mapy gwiazd

Zgłoszeń należy dokonać imiennie (należy podać imię i nazwisko).

Udział w konkursie i podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe wykorzystane będą do weryfikacji tożsamości uczestników i odbioru nagród.

Konkurs trwa do środy (21 stycznia) do godziny 12:00. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni mailem do godz. 14:00.

redakcja@rzeszow-news.pl

 

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.