W środę (25 czerwca, godz. 18.30) w Kinie Konesera kino Helios przy Powstańców Warszawy  przedstawi „Medicusa”  w reżyserii Philippa Stolzla. Portret odległej i egzotycznej kultury.

[Not a valid template]

 

Anglia, XI wiek. Rob Cole (Tom Payne) po śmierci rodziców został przygarnięty przez wędrownego znachora (Stellan Skarsgard). Pod jego okiem uczył się reguł rządzących światem, a także opanował podstawy medycznej wiedzy.

Życie chłopca odmienia spotkanie z wędrownym lekarzem, który dostrzegając jego talent i młodzieńczy zapał, zaszczepia w nim marzenie o studiach medycznych pod okiem sławnego lekarza perskich królów, Ibn Siny (Ben Kingsley). Podejmując decyzję o wyprawie do arabskiego Isfahanu, Cole nie zdaje sobie sprawy z czekających go przygód i niebezpieczeństw.

KONKURS

Mamy dla Was dwa pojedyncze zaproszenia na film w Heliosie przy Powstańców Warszawy w Rzeszowie (25 czerwca, godz. 18.30). Żeby je zdobyć trzeba odpowiedzieć na pytanie: w jakiej roli wystąpił Stellan Skarsgard?

Zasady konkursu

Odpowiedź na pytanie należy przesłać na adres: redakcja@rzeszow-news.pl. Trzeba też polubić nasz facebookowy post oraz go udostępnić. W tytule maila należy podać: Medicus.

Zgłoszeń należy dokonać imiennie (należy podać imię i nazwisko).

Udział w konkursie i podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe wykorzystane będą do weryfikacji tożsamości uczestników i odbioru nagród.

Konkurs trwa do wtorku (24 czerwca) do godziny 20:00.

Mamy również Was bilety na dwa inne filmy w kinie Helios. Na „Jak wytresować smoka 2” . Szczegóły znajdziecie TUTAJ. I bilety na „22 Jump Street”. Szczegóły TUTAJ.

httpv://www.youtube.com/watch?v=4XTHRF51vjE

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama