Już w najbliższy poniedziałek (7 kwietnia, godz. 19.15) rzeszowski Helios przy Powstańców Warszawy rusza z nowym cyklem Kino Konesera na Bis. Pierwszą propozycją filmową jest nagrodzona 7 Oscarami „Grawitacja” z Sandrą Bullock i Georgem Clooneyem.

[Not a valid template] 

„Nagrodzeni Oscarami Sandra Bullock („Wielki Mike. The Blind Side”, „Narzeczony mimo woli”) oraz George Clooney („W chmurach”, „Syriana”) grają w przyprawiającym o szybsze bicie serca thrillerze „Grawitacja”, którzy przenosi widza w nieskończoną i bezlitosną głębię wszechświata. Reżyserem filmu jest nominowany do Oscara Alfonso Cuarón („Ludzkie dzieci”).

Sandra Bullock gra dr Ryan Stone, błyskotliwą inżynier medyczną, która wyrusza w swoją pierwszą podróż kosmiczną wraz z astronautą – weteranem Mattem Kowalskym (Clooney), dowodzącym swym ostatnim lotem przed emeryturą. Na tej pozornie rutynowej wyprawie zdarza się wypadek. Prom kosmiczny ulega zniszczeniu, a Stone i Kowalsky zostają zupełnie sami — przywiązani do siebie linami odpływają w ciemny bezkres.

Ogłuszająca cisza dowodzi, że stracili jakiekolwiek połączenie z Ziemią i być może wszelkie szanse na ratunek. Strach przeradza się w panikę, a każdy oddech pozbawia ich resztek niewielkiego zapasu tlenu.

Jedyną drogą powrotną może być zapuszczenie się jeszcze dalej w przerażającą głębię kosmosu.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

GŁOSY PRASY:

Karolina Pasternak, stopklatka.pl: Realizm tej absolutnie wybitnej, wprowadzającej gatunek sf na zupełnie nowe tory produkcji Alfonso Cuarona jest powalający.

httpv://www.youtube.com/watch?v=G355S4nvRx4

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama