W najbliższą środę (28 maja, godz. 19) w ramach Kina Konesera widzowie rzeszowskiego kina Helios przy Powstańców Warszawy zobaczą film „Nebraska”. 6 nominacji do Oscara, w tym za najlepszy film, reżyserię i scenariusz.

Głównym bohaterem jest starzejący się alkoholik Woody, który prosi swojego syna, aby ten zawiózł go z Montany do Nebraski, gdzie mężczyzna ma zrealizować zwycięski kupon na loterii.

Jego syn – David mający dość dziwactw ojca, postanawia zabrać go tam, aby udowodnić, że wygrana jest tylko iluzją. Po drodze zatrzymują się u swoich krewnych, gdzie dołączają do nich żona Woody’ego – i jego drugi syn – Ross.

GŁOSY PRASY:

Karolina Pasternak, stopklatka: Cała „Nebraska” to właściwie sentymentalno-humorystyczna podróż do przeszłości…Świat nie zmienia się aż tak bardzo, jak chcielibyśmy czasem sądzić. A z pokoleniem rodziców łączy nas więcej niż byśmy przypuszczali. O czym David i Rick – przechodząc konieczną w każdym klasycznym filmie drogi przemianę – przekonują się w „Nebrasce” na własnej skórze.

httpv://www.youtube.com/watch?v=ZuIBvmxIN4w

Konkurs:

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na film „Nebraska” w kinie Helios przy Powstańców Warszawy w Rzeszowie (środa, 28 maja, godz. 19). Pytanie: Kto zagrał rolę Rossa Granta? Odpowiedź na pytanie należy przesłać na adres: redakcja@rzeszow-news.pl. Konkurs trwa do godziny 11 w środę 28 maja. Warunkiem konkursu jest także polubienie konkursowego postu na naszym Facebooku.

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama