W ramach cyklicznych spotkań z Kinem Konesera widzowie rzeszowskiego Heliosa przy Powstańców Warszawy zobaczą w najbliższą środę (26 marca, godz. 19) film „Ona” z Joaquinem Phoenixem. Oscar za najlepszy scenariusz oryginalny.

[Not a valid template]

 

Rozgrywająca się w Los Angeles w niedalekiej przyszłości historia przedstawiona w filmie „Ona” (Her) śledzi losy Theodora (Joaquin Phoenix), uduchowionego i dość skomplikowanego faceta, który zarabia na życie pisząc innym przejmujące, osobiste listy. Uwagę poszukującego nowego celu w życiu, rozbitego po długim związku Theodora zwraca pewnego dnia zaawansowany system operacyjny, obiecujący intuicyjną i wyjątkową obsługę.

System rządzi się swoimi prawami – aktywując go Theodor poznaje „Samanthę”, pogodnie brzmiący kobiecy głos (Scarlett Johansson), który, jak można przypuszczać, należy do wrażliwej, spostrzegawczej i zabawnej osoby. Z czasem potrzeby i pragnienia Samanthy wydają się narastać, podobnie rzecz ma się z Theodorem. Ta przedziwna przyjaźń wkrótce przeradza się we wzajemne zauroczenie i miłość.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

httpv://www.youtube.com/watch?v=qrnovtFNI6M

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama