Reklama

W najbliższą środę (10 września, godz. 19.30) Kino Helios w Rzeszowie przy Powstańców Warszawy pokaże w ramach Kina Konesera film z Sophie Marceau „Pożądanie”.

Elsa (Sophie Marceau) to utalentowana i odnosząca zawodowe sukcesy pisarka. Pierre (François Cluzet) jest żonatym i prowadzącym szczęśliwe życie rodzinne prawnikiem. Losy obojga przetną się, kiedy wspólny przyjaciel pozna ich ze sobą na ceremonii zamknięcia targów książki.

To, z pozoru niewinne spotkanie, przerodzi się w trudną do opanowania fascynację. Pierre, mimo uczucia, jakim darzy swoją żonę Anne, nie może przestać myśleć o pięknej nieznajomej. Elsa, świeżo po burzliwym rozwodzie, niechętna jest w angażowanie się w nowe relacje, wciąż jest pod wrażeniem nieznajomego.

Czy wzajemna fascynacja od pierwszego wejrzenia przerodzi się w coś więcej?

KONKURS

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na ten film w Heliosie przy Powstańców Warszawy w Rzeszowie (10 września, godz. 19.30). Żeby je zdobyć trzeba odpowiedzieć na pytanie: kto jest reżyserem filmu?

Zasady konkursu

Odpowiedź na pytanie należy przesłać na adres: redakcja@rzeszow-news.pl. W tytule maila należy podać: Kino Konesera.

Zgłoszeń należy dokonać imiennie (należy podać imię i nazwisko).

Udział w konkursie i podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe wykorzystane będą do weryfikacji tożsamości uczestników i odbioru nagród.

Konkurs trwa do wtorku (9 września) do godziny 22:00.

Mamy również podwójne zaproszenie na film “Jako w niebie, tak i na ziemi”, szczegóły TUTAJ. A także na film “Sin City: Damulka warta grzechu”. Więcej informacji TUTAJ.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

2 KOMENTARZE

Comments are closed.