Reklama

W środowym Kinie Konesera (16 kwietnia, godz. 20.15) klasyczny film o miłości w wampirzej konwencji w reżyserii  Jima Jarmusha. I fantastyczna Tilda Swinton.

[Not a valid template]

 

Adam jest unikającym rozgłosu i słonecznego światła undergroundowym muzykiem. Mieszka w odludnej części Detroit, kolekcjonuje gitary, słucha winyli i tworzy elektroniczną muzykę końca świata. Melancholijną samotność rozjaśnia długo oczekiwany przyjazd jego ukochanej, Ewy (Tilda Swinton). Razem jeżdżą nocami po wyludnionym Detroit w hipnotycznym rytmie muzyki, celebrując każdą spędzaną razem chwilę. Jednak spokojne życie zakochanej pary zostanie wystawione na próbę, kiedy niezapowiedzianie dołączy do nich nieobliczalna i wygłodniała siostra Ewy – Ava.

httpv://www.youtube.com/watch?v=AE8rcUxCxQg

GŁOSY PRASY:

Paweł T. Felis, Co jest Grane?: Film olśnienie, a zarazem może najlepszy obraz, jaki kiedykolwiek o wampirach powstał. Od samego Jarmuscha.

Dave Calhoun, Time Out London: Jest coś magicznego i magnetycznego w tym świecie dojrzałych, wszechwiedzących, superfajnych wampirów, jaki tworzy Jarmusch i jakimś cudem nigdy nie wydaje się on naiwnym.

Stella Papmichael, Digital Spy: Hiddleston jest znakomity

 Ian Natan, Empire Magazine: Wciągający i niepowtarzalny.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.