Zdjęcie: materiały kina Zorza
Reklama

Rzeszowska Zorza stawia na tanie bilety. Chce w ten sposób przyciągnąć do siebie więcej widzów. Ma też propozycję dla znudzonych tymi samymi repertuarami, którzy jednak chcą obejrzeć ciekawy film, choć nie wiedzą na jaki. 

– W ostatnim czasie wszystko podrożało, dlatego postanowiliśmy zmienić nieco ceny – mówi Katarzyna Kazanecka z kina Zorza.  W poniedziałek i czwartek bilety na każdy seans będą po 15 zł. Mamy nadzieję, że niższa cena zachęci widzów do odwiedzin kina – dodaje. 

To nie koniec niespodzianek. Raz w miesiącu będzie można zobaczyć film w ramach cyklu „Zorza w ciemno”. To jest propozycja dla kinomaniaków. Zabawa polega na tym, że tytuł filmu, na który widzowie kupią bilet, poznają dopiero siedząc przed ekranem na sali kinowej. 

– To będą nowości, sięgniemy do klasyki, ale także do tytułów spoza głównego nurtu kina, często tych mało znanych oraz niewyświetlanych w rzeszowskich kinach – zapowiada Katarzyna Kazanecka. I dodaje: – Jeśli ciekawość będzie zbyt mocna, można zajrzeć na nasz profil facebookowy, tam będą pojawiały się drobne wskazówki.

Pierwszy seans w ramach „Zorzy w Ciemno” odbędzie się 26 stycznia, o godz. 18:30. Bilet kosztuje 15 zł.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama