Zdjęcie: materiały prasowe
Reklama

Seanse filmowe na leżakach po zachodzie słońca. Tak będzie od piątku (27 maja) w rzeszowskim kinie Zorza. 

Także w piątek odbędzie Babski Wieczór, połączony z obchodzonym 26 maja Dniem Matki. O godz. 19:00 rozpocznie się seans filmu „Książę”. – Przed seansem w holu kina odbędą się różne atrakcje oraz losowanie nagród – zapowiada Katarzyna Kazanecka z rzeszowskiej Zorzy. Bilety w cenie 18 zł. 

„Książę” to film o zuchwałym skoku na Galerię Narodową, który wstrząsa Wielką Brytanią. Policja twierdzi, że za kradzieżą bezcennego portretu Księcia Wellingtona pędzla wielkiego Goyi, stoi prawdopodobnie potężna międzynarodowa szajka. Czytając te wiadomości skromny taksówkarz Kempton Bunton nie może powstrzymać śmiechu.

Bezcenny Książę ukryty jest bowiem w jego własnej szafie w skromnym domu w Newcastle. Bunton lubi swoje proste życie, kocha żonę i synów, ale nie znosi wszelkiej niesprawiedliwości. Pod tym względem jest niepoprawnym idealistą, co nierzadko wpędza go w mniejsze lub większe kłopoty.

Kradzież bezcennego obrazu to z pewnością jego największy życiowy wyskok, ale cel jak zawsze jest szlachetny.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Kempton w anonimowych listach proponuje władzom zwrot dzieła, pod warunkiem wprowadzenia pewnych świadczeń na rzecz najbiedniejszych. Gdy policja wpadnie na jego trop, Robin Hood z Newcastle będzie musiał zmierzyć się z brytyjskim wymiarem sprawiedliwości oraz, co gorsze, z gniewem własnej żony.

Oprócz Babskiego Wieczoru, w piątek (27 maja) Zorza otwiera ogródek letni, a to oznacza seanse filmowe na leżakach po zachodzie słońca. Otwarta będzie także Filmowa Cafe – skosztujecie pysznej kawy i innych napojów.

oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama