Zdjęcie: materiały kina Zorza
Reklama

Rzeszowskie kino Zorza powoli przygotowuje się do otwarcia. Do sal kinowych zaprasza widzów od 29 maja. Wcześniej, bo od 15 maja, seanse będą w kinie letnim. 

Seanse w ramach kina letniego odbywają się ogródku Zorzy. – Liczymy na to, że pogoda dopisze i będziemy mogli zrealizować wszystkie pokazy w maju pod gołym niebem – poinformowała w poniedziałek Katarzyna Kazanecka z kina Zorza. 

Otwarta będzie także Filmowa Cafe Zorzy, gdzie będzie można kupić kawę, herbatę, czy inne napoje i delektować się nimi podczas seansu.

Kasa kina będzie czynna codziennie przed seansem – od godz. 19:00. Sprzedaż biletów (11 zł) na seanse majowe w kinie letnim będzie tylko w kasie Zorzy – na seanse czerwcowe sprzedaż będzie też przez internet.

Do końca maja seanse będą tylko podczas dobrej pogody. Przy zachowaniu reżimu sanitarnego – dostępnych będzie około 20 miejsc (leżaków).

Seanse będą codziennie od 15 maja – od godz. 20:40. – Jesteśmy cały czas przygotowani do przyjęcia widzów. Nie możemy się ich doczekać. Mamy nadzieję, że skorzystają z naszej oferty Kina Letniego – liczą przedstawiciele Zorzy.

Repertuar Kina Letniego

MAJ

– 15 maja – 20 maja – „Ibiza”

– 21 maja – 27 maja – „Swingujące wakacje”

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– 28 maja – 3 czerwca – „Kłamstewko”         

CZERWIEC

– 4 czerwca – 10 czerwca – „Sokół z masłem orzechowych” 

– 11 czerwca – 17 czerwca – „Gniazdo”

– 18 czerwca – 24 czerwca – „Włoskie wakacje”

– 25 czerwca – 1 lipca – „Heavy trip”. 

Od 29 maja Zorza rusza z repertuarem filmowym. Będą to premiery filmów: „Cruella”, „Krudowie 2: Nowa era”, „Nomadland”, „Ojciec”, „Wolka”, „Druga połowa”, „Psy i koty 3: Łapa w łapę”.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama